Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már nem vonzom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem vonzom a barátomat annyira, mint a kapcsolatunk elején. Szerintetek jó ötlet hogy, így próbálom visszanyerni az érdeklődését? ( több lenn)

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy felveszek mostanában néhány szűk miniszoknyát, kivágottabb felsőket, vörös rúzst stb


( 1 éve járunk)


2016. jan. 1. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ismered a baratod izleset, de az biztos hogy a pozitiv valtozas jot tesz. A voros ruzst en kihagynam, de csinos smink, mas ruhazat, csinosabb, szexisebb, csinos hajviselet...ha otthon vagy akkor is rakhatsz fel valami alap sminket, megcsinalhatod a hajad, ha sportosan oltozol otthon, azt is kombinalhatod csinosan, finom illat stb. Mondjuk en ezt nokent mondom, egy ferfi lehet mast irna. Mennyire voltal mas mikor megismerkedtetek? Sokan elkenyelmesednek ilyen teren, de ezen lehet valtoztatni.
2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, a hirtelen változással, mert az azt is jelentheti, hogy másnak akarsz tetszeni.
2016. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha azt hiszi masnak akarsz tetszeni. Akkor benne is felmerul hogy talan neki is kell valamit valtoztatni, elvegre egy kapcsolatot mindket felnek kell apolnia.
2016. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre azért ne köss fogadást.

Ma már a férfiak sem küzdenek a nőkért. Ha úgy érezzük, hogy másik férfi is van, akkor mi dobjuk a csajt. Ezért írtam, hogy ez veszélyes játék.

2016. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azert dobni valakit mert "ugy erzed" hogy mas is van eleg meggondolatlan. Ezek szerint eszedbe sem jutna hogy a baratnod neked akar tetszeni...ez sokat elarul.
2016. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ne forgasd ki a szavaimat. A kidobáshoz azért kell némi bizonyosság is. És ha nekem akar tetszeni, akkor tudom a változás okát, és ezt éreztetné is. Aminek természetesen csak örülni tudnék.
2016. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!