Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem emlékszem kikkel táncoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem emlékszem kikkel táncoltam a buliban. Elítélendő?

Figyelt kérdés

Leszögezném először is,hogy tudatomnál voltam,ittam ,a a történésekre emlékszem,csak arra nem hogy kikkel táncoltam,nem tudom a srácokat beazonosítani....


Nem mondtam el a teljes nevem,csak két személynek, ők be is jelöltek...de nem tudom beazonosítani,akivel elkezdtem beszélgetni...vagyis nem vagyok biztos benne ...


Szerintetek ezt hogy adjam tudtára? Néztem a képeit,de így sem vagyok biztos benne,h ő volt -e az ,aki tetszett ott nekem...


19,lány.


2016. jan. 1. 21:46
 1/8 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Az egyik a gyereked apja. De amúgy nem. Az emberölés elítélendő, a terrorizmus finanszírozása és a költségvetési csalás elítélendő, de ez még nem bűncselekmény. Morális kioktatásért pedig fordulj a szülőkhöz, ne a gyakorihoz.
2016. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

egy kicsit túlreagáltad a kérdést,nem?:D

morális kioktatás...

az elítélendő szó jött hirtelen a megfogalmazásban,de ettől még a kérdésem jelentősége azért nem ennyire morális szintű.

2016. jan. 1. 21:52
 3/8 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Szerintem ne add a tudtára sehogy. Ő a férfi, majd írogat, te meg játszod a tipikus nőt: amire akarsz, válaszolsz, a többi felett átsiklasz.
2016. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) azt hiszem,így lesz.
2016. jan. 1. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem komolyan gondolta, de legyen így. Máris egy főnyereménynek tűnsz. :D (ezt sem kell komolyan venni. :P )
2016. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

naívnak tűnő válaszom egész őszintére sikeredett :D

nincs mit tenni.

2016. jan. 1. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem rengetegszer elofordult regebben,hogy nem emlekeztem a lanyokra akikkel kavartam,sot arra sem ,hogy kavartam veluk,szerintem nem elitelendo.

Amugy valami muvesz vagy vagy mik ezek a valaszok? :D

2016. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

annyira bírom,ezt már sokan megjegyezték ,h milyen stílusban írok, de matek szakon tanulok,nem vagyok egy humán beállítottságú , nem értem:D

lehet a másnaposság most ilyen szavakat hoz ki belőlem.

2016. jan. 1. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!