Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalk.hu-n ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalk.hu-n ha nem találok valakit, hogyan tudom megkeresni, ha csak annyit mondott, anotalkon keressem meg?

Figyelt kérdés

Délután beszélgettem egy lánnyal és nagyon szimpatikusnak tűnt. Viszont az oldal besz*rt és nem látta, amit írtam neki így azt mondta, hogy keressem meg anotalkon és megint beszélünk, de kilépett, mert nem akart/tudott úgy beszélni higy nem látja amit írok neki.


Kicsi az esély hogy megint vele kerülök össze, de jó lenne megint beszélgetni vele. Azt mondta, hogy ha majd egy megbeszélt szóval köszön hogy tudjam hogy ő az, de azóta se kerültünk össze. Hogyan tudom megtalálni?


2016. jan. 1. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
pedig nekem pont most írta egy csaj hogy nagyon keres valakit lehet téged :D
2016. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy ilyen lánnyal én is találkoztam de vele meg én nem tudtam beszélni,mert akkor meg én nem láttam amit ő írt. Viszont ő név szerint mondta hogy kit keres, de az nem én voltam.
2016. jan. 1. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy hülye csávó szórakozott. Ha csaj lett volna és azt akarta volna hogy megtaláld, akkor ír egy email címet, és nem azt hogy találd meg a tűt a szénakazalban.
2016. jan. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!