Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám más férfiakkal levelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám más férfiakkal levelezik, egy házasságban ez jelenthet valamit, vagy csak szórakozás a célja?

Figyelt kérdés
A szüleim boldog házasságban élnek, de észrevettem, hogy anyám más férfiaknak írogat olyan témákról mintha együtt lenne velük, tehát szexuális dolgokról. Ez valamennyire megcsalásnak számít? Mások is írnak ilyet miközben házasok, vagy kapcsolatban vannak?
2016. jan. 3. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyesmit írnia. Te honnan tudsz erről?
2016. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beléptem a Facebookjába
2016. jan. 3. 08:34
 3/16 anonim ***** válasza:

A szüleid már nem élnek boldog házasságban, csak fent tartják ezt a látszatod a kedvedért. Ha boldog lenne a házasságuk, akkor anyukád nem viselkedne így.

Ez megcsalásnak számít, amit művel.

Szerintem beszélj anyukáddal, és kérd arra, hogy mondjon el mindent, és ne hazudjon a szemedbe a házasságával kapcsolatban.

2016. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3-nál a bölcsek köve.

Azért vadidegenekről kategorikusan kijelenteni dolgokat elég bátor dolog!

Ez legfeljebb a te véleményed.


Csinálj ugy kérdező ahogy javasolta. Esetleg kérdőre vonva.

És elmesélheted, hogy bemásztál az oldalára!

Az, hogy a levelezésébe belenéztél meg felvet dolgokat!

2016. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es, szerintem ez nem bátorság, hanem inkább ténykérdés. Nálunk is volt ilyen, 3-as inkább visszafogott dolgokat írt, nem lágyította, vagy színezte a dolgokat. Fura, hogy azt mondod, ez az ő véleménye, hiszen itt mindenki a saját véleményét írja. Ezen az oldalon sokkal kevesebb információból sokkal durvább dolgokra következtetnek, na azok már időnként elrugaszkodottak.

Ezek szerint nem szabad olyat kimondani, hogy egy házasság tönkrement, mert az csak egy vélemény? Azt mégsem lehet mondani, hogy minden rendben. Nekem sokat segített, amikor a szemembe mondták, hogy tönkrement, így láttam tisztán a dolgokat,és lépéseket tenni. Ez nem túlzás, hanem szembenézés a ténnyel.

2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3-as, ez igaz, igy irja biztos a legtöbb olcsó tanácsadói weboldal vagy Cosmopolitan.

A valóság az, hogy nem biztos, hogy apukád nem tud erről, illetve arról, hogy anyukádnak ilyen jellegű pozitiv töltésekre van szüksége, DE mégis Tolerálja, Kitart mellette, próbákozik Harmóniát teremteni kettejük között. Ez nagyon fontos egy családban, inkább ezt tanuld meg, mert később fontos lesz számodra is.

Anyukádnak amúgy biztos sokkal több jó tolajdonsága van számodra és apukád számára is, amelyek apukádnak sokkal fontosabbak, s azokra koncetrál. Apukádban erősitsd a szeretet kettőtök között és anyukádban is ugyanúgy.

2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#4 vagyok!


Köszönöm #6! Na pl-ul ilyenre is alapoztam, hogy nem jelenthetünk ki kategorikusan valamit, amig nem látunk bele és több variácio létezik. Ha azt irja #3, hogy "Szerintem!" az inkább elfogadható.

Ha apuka tudja, ez lehet számotokra megbotránkoztato!

De attol még müködhet egy házasság!

És még mindig ott van az a kérdés, hogy senkinek semmi ketesnivalója más levelezésében!

2016. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező a hibás? Ne már, ez vicc!
2016. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha már illetéktelenül hozzá jutott, neki ez problémát jelent. nyilván meg kell oldani.

De ettől még maga a cselekedet helytelen!

Szerinted nem az?

2016. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ebben a zűrös helyzetben épp elég baj az,hogy szembe kell nézzen egy drámával. Ez egy mellékes dolog,hogy hogyan tudódott ki. Lehet ezen is vitatkozni, de a súlyos baj közepén emiatt hibáztatni a kérdezőt,amikor most szembesül bizonyos dolgokkal - ez itt szerintem torz dolog.

Ezzel nem mondom azt, hogy más dolgában szabad kotorászni, de van, hogy nem derül ki az igazság, és valahol valaki véletlenül, vagy direkt belecsöppen. Most a súlyos kérdés az, hogy mi a helyzet ezek után a családdal, és mit lépjen, mit léphet.

2016. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!