Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznéd a számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jellemeznéd a számodra tökéletes kapcsolatot, párt? Mik a legfontosabbak számodra egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 23:16
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Ahol egyben a barátod/haverod is a másik. Mindent meg tudsz vele osztani,nem csak van. Nem félsz,hogy mit gondol majd.


Humor,önzetlenség,törődés,ilyenek.

2016. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szinten legyünk agyilag, ne untasson, tudjunk közös programokat szervezni, mély szinten beszélgetni.

Merje elmondani a legrosszabbat is magáról.

Bármekkora hülyeséget csinált, vallja be, akkor is ha megcsalt vagy embert ölt.

Ne akaszkodjon rám, legyen tőlem független élete is, mivel nekem is van, fejlessze magát, tanuljon, sportoljon, ne cigizzen. N

2016. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az lenne a tökéletes kapcsolat, ahol érzem, hogy a párom odáig van értem, szeret engem, de mégsem folyt meg a szeretetével. Ez pedig mind magában foglalja a jól ismert tulajdonságokat, hogy hűség, őszinteség, megbízhatóság, stb. A szerelmem, a legjobb haverom, akivel hülyéskedni lehet és a legfőbb bizalmasom is egyben. Akivel sok közös programot csinálunk, új helyzetekben próbáljuk ki magunkat és rengeteg közös élményt szerzünk. Emellett pedig ugyanúgy meglennének az otthonülős, filmezős, ágyban fetrengős dolgok is. Akivel lehet tervezni. Hát valahogy így...
2016. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó barát, akivel őszintén lehet bármiről beszélgetni, aki a támaszom és ő is megengedi magának, hogy támogassam. Akivel meg lehet beszélni a problémákat. Nincs megsértődés, nem kell kitalálni a másik gondolatit, működik a kommunikáció köztünk. Tud jól szeretni, akar és képes elköteleződni. Jó szerető, az ágyban kreatív. Az értékrendünk közel azonos. Szívesen csinálunk közös programokat, mert vannak dolgok, amikben hasonlít az érdeklődéi körünk. Nem futamodik meg a problémák elöl, nem bújik más ágyába vigasztalódni, ha apróbb kellemetlenségek érik. Vannak közös céljaink. N
2016. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Az előző kapcsolatom ilyen volt: a barátnőm volt a legjobb barátom, tökéletesen megbíztam benne, teljesen őszinte voltam velem mindenben (és azt hittem, hogy ő is). Bármitől tudtunk órákig beszélgetni, soha nem untuk meg egymás társaságát, de már az arckifejezésből pontosan tudtuk, hogy mire gondol a másik. A szex pedig olyan volt, hogy bárhol, bármikor, bármit. Tökéletes összhang volt közöttünk, elmagyarázhatatlan.
2016. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Számomra a férjem a legjobb barátom is. Nincs olyan dolog, amiről ne beszélnénk, vagy bármikor ne tudnám Vele megbeszélni.

Fontos az őszintesége, humora, irántam való tisztelete, szeretete, önzetlensége.

2016. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!