Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti adtok benzinpénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti adtok benzinpénzt a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mondta, hogy ő hetente 2-3 ezret odaad a barátjának.Engem a barátom mindennap legalább dolgozni elvisz, anyukámat is beszokta vinni dolgozni, tesómat suliba elviszi stb.Sose adok neki pénzt ezért.Persze, ha hosszabb útra megyünk (+50km) akkor mindig adok neki.

Megkérdeztem és azt mondta ő el sem fogadná, de barátnőmet pl. sokkal kevesebbet "húzgálja" a barátja, az tuti nem kerül neki hetente 2-3 ezerbe.(Tudom, ez nem az én dolgom.)

Melyik verzio a gyakoribb?


2016. jan. 4. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem adnék, ez baromság :D Ellenkező esetben sem jutna eszembe, hogy pénzt kérjek a barátomtól. Nálunk nem szokás az ilyesmi, hogy kifizessük egymást, nem szolgáltatást veszünk igénybe.
2016. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Én sosem adtam. Egy időben rendszeresen utaztam az ország másik felébe az egyik barátom után, akkor ő felajánlotta, hogy beszáll az útiköltségembe (ő dolgozott, én tanultam). Nem fogadtam el.
2016. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt éltek úgy is közösen fizettek mindent, tehát nem. Ha nem, de közel laktok egymáshoz meg ilyenek az se baj szerintem én nem fogadnám el. Az a pár km nem számít nagyon. Mai áraknál 100 km kb 3000 Ft kb, de ha mondjuk 50km-re laknátok és csak ő menne mindig az már azért megterhelő lenne.
2016. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max ha felgyújtja magát vagy a bankot... De amúgy nem.
2016. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Na itt bukik ki milyen alszentek a nok! Ingyenelok!
2016. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha városban visz ide-oda, akkor nem, volt olyan, hogy ha hosszabb útra mentünk, akkor megkérdeztem, adjak-e bele, mindig azt mondta, hogy nem.

Szerintem komoly kapcsolatnál elég gáz ez a adok kapok, ki mennyit tesz bele. Nyilván az nem járja, hogy mindig mindent az egyik fél fizessen, de a párod elől nem sajnálod,mert valamilyen formában (vacsorameghívás, mozimeghívás, otthoni főzőcskézés) visszajut hozzád.

2016. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!