Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret engem egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem egyáltalán a férjem? Írtam neki egy SMS-t és csak fél óra múlva válaszolt.

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire elterjedt, hogy valakik stopperrel ülnek a gépük mellett azon mérik le a társuk szeretetét, hogy az 1-3-30 vagy 60 percen belül válaszol egy üzenetükre?

2016. jan. 5. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Elfelejtettél idézőjelet írni a kérdéshez. Azt hittem totál komolyan te kérdezed ezt kedves kérdező. Egyébként igen, vannak ennyire elvakult emberek, hogy ebben mérik a szeretetet. Enyhén korlátoltak szegények, inkább szánni kellene őket, hogy eddig sikerült az egyedfejlődésük.


Normális ember helyén tudja kezelni, hogy a másiknak is van élete, munkája, ami miatt nem csak a telefonját nézi és emiatt lehet nem fog azonnal válaszolni. A felgyorsult világ "átka", amikor bárkit bármikor bárhol utol lehet érni. Nem tudom rémlik-e, de régen volt a postai levél, meg a vezetékes telefon. Ha nem volt szerencséd, akkor lehet napokig nem hallottál a másik felől. Tudom, tudom, a múlt század kriptaszökevénye vagyok.

2016. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetet nem a válaszadás gyorsaságából szokták mérni. Általában.
2016. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

ha valaki nagyban dolgozik, vagy alszik és nem válaszol akkor biztos nem szereti a másikat...

sokan az azonnali üzenet váltáshoz vannak szokva (IM - Instant Message) és ebből gondolják, hogy azonnal választ KELL kapniuk...


22F

2016. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
férjedről van szó, miért kell még megerősítés? Nem vagy mellette boldog? Áss mélyebbre,mint az sms válaszideje!
2016. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ennél betegebb emberek is.

A barátom exe nem bírta elviselni, hogy mással van és folyamatosan zaklatta. Elmentünk moziba, tehát kikapcsolta telefonját. 3 óra múlva kapcsolta vissza. Öt percig csak csipogott a telefonja. 120 nem fogadott hívást és 20 SMS-t kapott a lénytől.

2016. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy nekem érkezett már meg sms-em egy hét alatt.
2016. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!