Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jó az ágyban ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó az ágyban ezért is valószínűleg a kapcsolatom sajnos véget ért. Hogyan tudnék ezen változtatni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nehezen engedem el magam és több idő kell hogy tényleg oldottan tudjak viselkedni szerelmeskedés közben. A barátom tapasztaltabb volt mint én és jól is éreztem magam vele, de sajnos nem volt orgazmusom és ez őt nagyon zavarta. Nem elsősorban e miatt, de véget ért a kapcsolatunk, de van egy olyan érzésem hogy ez is egy ide vezető ok volt. Hogyan tudnék ezen változtatni? Sajnos az előző páromnak más jellegű problémái voltak ami miatt vele sem sikerült. Min tudok esetleg változtatni vagy javítani hogy működjön ez nálam? Más is volt így?
2016. jan. 6. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

"előző páromnak más jellegű problémái voltak"


AZaz?

2016. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Önkielégíts, ismerd meg a testedet! Ha magadnak csinálod, megtanulod elengedni magad, kikapcsolni az agyadat, és ráérzel arra, mi kell ahhoz, hogy elélvezz! Ha sehogyan sem sikerült még fiúval elmenned, az tuti rajtad múlt, és nem a srácokon, főleg, ha a második tapasztalt és figyelmes volt. Csiklóorgazmusra 100%, hogy képes vagy, próbálkozz azzal! Ha már magabiztosan ismered a testedet, és megtanultad az orgazmust (mert ez a nőknél inkább tanulás, mint szerencse függvénye), akkor vágj bele a szexelésbe, addig felesleges!

Ha viszont lelki okai vannak annak, hogy te nem tudod elengedni magad szex közben, irány a szexuálpszichológus!

2016. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 2 éve szexelek barátommal, és sose volt még orgazmusom közben. Előtte vagy utána megoldja kézzel, nyelvvel, aztán kész. Nem mindenkinek megy, nekem sem. De hüvelyit akkor sem érek el, ha ujjal csinálom én vagy akár barátom. Csak csiklóval megy.

19L

2016. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy nem tudod magad elengedni vele és nincs orgazmusod, az az ő hibája is. Nem ő volt a neked való partner...
2016. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki tapasztaltabb, önmagában nem mindig jelenti, hogy jobb is az ágyban. Inkább a feszültségeid miatt érezheted ezt így. Sportolsz valamit? Megfelelő az életmódod (stressztől mentes)? Étkezési szokások? A kapcsolataid lelkisége kielégítő volt? Mert lehet, hogy nem pendültetek egy húron, ez is közrejátszik. Ezen területeken kéne szétnézni, és rendbe rakni magadat, aztán jöhet az orgazmus is egy új fószerral.
2016. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magadnak csinálva van orgazmusod?
2016. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne aggódj(atok)!

Lesz olyan pasi akivel eszméletlen jó lesz MINDENHOGY. Nekem is volt tapasztalt de semmire sem jó pasim akinek Max a keze segített. Aztán azt hittem ennyi kész ez ilyen. DE NEM! Van az a pasi akivel képes vagy megelni a szexualitasod, önmagad mindent. Fantasztikus lesz, engedd el azt aki nem képes boldoggá tenni mert lesz olyan aki szívvel lélekkel fog szeretni és ez az ágyban is megvaltoztat mindent.

2016. ápr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!