Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek az gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az gáz hogy a ruha méreteim megegyeznek a barátnőmével és gyakran kölcsönkérem a cuccait? 19/F

Figyelt kérdés

Pl. a nadrágjai teljesen jók rám és van h kölcsönkérem. Van egy bőrgatyája, ami nagyon kényelmes, és tök menő. Férfi ruhaboltban még nem találtam ilyet.

De van h leggingsét, vagy a dzsekijét kérem kölcsön. Persze olyat ami nem túl nőies. Volt már h a bakancsát kértem el, és egyszer a gumicsizmáját, igaz az fesztiválon volt, és baromi nagy volt a sár.

Hozzátenném h ő szinte folyton elkéri az én cuccaimat, én csak néha néha az övét.

Azt mondják egyes ismerőseim h ez ciki stb. De miért? Titeket idegesítene?


2016. jan. 8. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Engem zavarna, mert az én felfogásomban a férfi férfiasabb, mint a nő, és a nő nőiesebb, mint a férfi. Persze van, akinek ez belefér, és nincs bajom azokkal a fiúkkal, akik lányruhákat hordanak (kíváncsi vagyok, milyen az a leggings, ami nem túl nőies), de nekem ilyen pár nem kellene, mert nem vonz.

Egyébként önmagában az, hogy ugyanaz a méretetek, szerintem nagyobb probléma, mint az, hogy lány ruhákat hordasz. Ezek szerint vagy te vagy férfiatlan testalkatú, vagy a barátnőd nem nőies testalkatú.


21N

2016. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is fel szoktam venni a férjem pólóját és tök jól érzem magam benne.
2016. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is adtam a barátomnak múltkor egy rövidnadrágomat mikor itt volt, mert a sajátjában kényelmetlen lett volna itthon lenni. Olyam cuccom mondjuk nincs, amit utcán is felvehetne, a legtöbb holmim nem éppen férfias :D De amúgy nem idegesítene.
2016. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát így leírás alapján már kicsit furcsa. :D én csak pulcsit adtam a barátomnak, mert rám nagy volt, és amúgy is állítólag fiú ruhának nézett ki.

de ha neked így jó, akkor kit érdekel? ha a barátnődet nem zavarja meg téged se, akkor nem mindegy hogy más szerint ciki-e?

2016. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen,szerintem nem vagy valami férfias,ha leggingsbe,meg bőrgatyába szaladgálsz.
2016. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem az zavarna, h noi ruhat hord, ami nem latszik noiesnek, hanem az, h elhasznalja a cuccaim.

N

2016. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

tény h a vádlim nem túl vastag ezért nadrágban nincs túl nagy különbség... de mostanában amúgyis ez a "divat"

a nadrágban meg sztem nincs nőies meg férfias, hanem egy sima skinny farmerre gondolok, kék v sötétszürke színben, sztem ez nem nőies.

ennek ellenére tény h a stílusom nem annyira hétköznapi, ezért fér bele néha a leggings (mondjuk van férfi gatyám New Yorkeres ami egy az egybe ugyanúgy néz ki, annyira feszül és nyúlik).

a bőrnadrág az megint olyan h nem látod h női, viszont kényelmesebb sokkal


felsőket egyéb nőies ruhákat stb értelemszerűen nem kérek kölcsön :D

bár egyszer már (az ő kedvéért! becsületemre váljék, órákig nyaggatott vele) beöltöztetett nőnek, de az inkább jó buli volt.

2016. jan. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!