Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek, ha az autótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek, ha az autótok szélvédőjén találnátok egy névtelen szülinapi kártyát?

Figyelt kérdés

A történet a fenti kérdéshez: Van egy nő, akivel egy cégnél dolgoztunk, de csak látásból ismerjük egymást, vagy köszönés szinten, ha jól tudom egyidősek vagyunk. Azóta munkahelyet váltottam, de néha látom még, mivel a szomszédom. Régóta nincs senkije, pedig nagyon csinos, nőies. Nemsokára szülinapja lesz, és arra gondoltam, készítek neki saját kezűleg egy szülinapi köszöntő lap szerűséget, mint amit a boltokban lehet kapni. Megpróbálnék valami szép írással belevarázsolni egy idézetet, ilyesmik, majd aznap reggel a szélvédőjére raknám. Mivel nem vagyunk közeli ismerősök, nem adnám neki oda személyesen, inkább így.

Ez nagyon gagyi ötlet? Ti mit szólnátok, ha ilyet találnátok reggel a szélvédőn?

Nem felszedni szeretném, bár szívesen megismerném, mert tetszik is, de anyagilag nem állunk egy szinten, nem vagyok valami jómódú, ő viszont igen, így szerintem nem lenne sok értelme próbálkozni.



2016. jan. 10. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én őszintén megijednék... Ha felvesz Facebookon és ír az oké, de egy kvázi ismeretlen csak azért felkel kora reggel, hogy a maga készítette szülinapi kártyát az autómra tűzze, az számomra ijesztő lenne. Maga a gesztus kedves tőled, de túl bensőséges ami egy ilyen szintű kapcsolatban túlzó. De ez csak az én véleményem.
2016. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem akarok nyalas lenni igy koran reggel szal csak ket dolog:

1. Amilyen egyszeru kis ajandek annyira szuper! Csinald! Ne gondolkozz rajta! Nagyon jo! Mondom egyszeru kis ajandek, de annal inkabb latszik rajta h tenyleg oszinten es kedvessegbol adod, az ertelmes nonek meg ez szamit, mert ez az igazan fontos, nem a draga ekszer meg stb.

2. Ez az ajandek is megmutatta h helyen van a szived es egy olyan lany aki boldog es normalis kapcsolatot akar, melynek alapja nem a penz, az nem a penztarcadat fogja nezni! Dolgozol, megelsz belole tisztessegesen stb. ennyi, ennit nez egy olyan no, akit minden normalis pasi szeretne. Ha o ilyen, repulj ra! Eddig tok jo ami vagy! Hajra! Repulj ra, mert megverlek baxod, ne baxd el, elni kell!

2016. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem azért kelnék fel korán, hogy odarakjam. Én is autóval járok dolgozni, egy parkolóban állunk, és korábban indulok, mint ő. Ezért úgymond útba esne.

2016. jan. 10. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Furcsa, szokatlan ötlet, de egyáltalán nem gagyi. Utána biztosan azon járna az agyam, hogy ki is lehetett az illető, felkeltené a kíváncsiságom. (Ugye írtad, hogy névtelen lenne az üzenet.)

Csak arra vagyok még kíváncsi, hogyan tudná meg, hogy te voltál? Közelebb szeretnél kerülni hozzá, tehát valamilyen úton-módon tudnia is kellene ki a rejtély kulcsa. :D

2016. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kártyához járna egy esti szerenád is, amiből rájönne. Na jó, nem. :D

Igazából ez csak egy kis kedvesség lenne, az sem zavarna, ha nem derülne ki, hogy kitől kapta. Csak szeretném kicsit feldobni a napját vele. Már ha pozitívan veszi.. :)

2016. jan. 10. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban csak ennyi a célod vele, akkor oké, tegyél így.


Azért elmondom, hogy miként látom én:

1. ha nem fedi fel magát az idegen, akkor 1-2 hét múlva feledésbe merül, és csak az első pár napban foglalkoztat erősen a léte. Szép volt, jó volt, nagyon kedves az a valaki, de ennyi.

2. Felfedi magát. Kezdődik az izgalom. Miért én, miért nekem küldött ilyet, mi célból stb. :)

Bár mint mondtad, pusztán csak kedvesség. Aminek ugyan kevesebb 'értelme' van az én szememben, de továbbra is azt mondom, hogy csináld.

2016. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tök jól esne! :)

Amikor elköltöztem a szüleimtől, az egy izgalmas fordulópont volt az életemben, amiről a hozzám közel álló személyek tudtak is. A szülővárosomtól igen messze kerültem, anyukámék segítettek költözködni. Hozott egy kis csomagot magával otthonról, azt mondta a postaládában volt, valaki beledobta. Kibontottam és egy kis fa táblácska volt benne, a saját becenevemmel és utána a "lak" felirattal. Hetekig fogalmam sem volt róla, hogy kitől kaptam, mire eszembe jutott, hogy az egyik volt kollégámnak beszéltem arról még valamikor nagyon régen, hogy milyen jól mutatna egy ilyen tábla az új szobám ajtaján. :) Poén volt, mert sehol nem lehetett az én nevemmel, főleg nem becenevemmel ilyet kapni, tehát egyedi gyártású... Nagyon meghatott és tök jól esett! Akárkitől kaptam volna nagyon jól esett volna a névtelen ajándék! :) Csináld!!!! :)

2016. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attol függ kitől kapja..nekem is volt màr de nem szülinapkor..

Meg volt olyan ahol a főnök tett rà egy sportrendezvényen ahol volt nyakba akaszthato kulcstartot..-hasznàlom is a kocsikulcsom azon van.

De ennyi..vagy oda tenni a kis fecnit gyere el van mit megbeszélnünk hazudtam neked arrol hogy ki vagyok stb.


Az ember sose legyen szerelmes ennyi baromsàgot akkor se csinàltam amikor tini voltam..leàllok kitörlöma a multat..jàtékosokkal meg nem foglalkozok..

2016. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De mit írhatnék rá, amitől egy idő után rájön, ki vagyok? Szerencsére olyan nevem van, amiből az országban található max 10 db, szóval ez nem lenne neki nagy kihívás. :D


A fatáblás történet valóban aranyos. :) Bár gondolom ti közvetlenebb kapcsolatban voltatok az adott kollégával. :) Én azért választottam az autóját, mint postaláda, mert anyjával lakik, és fura lenne, ha nem ő venné ki a postaládából. :D

2016. jan. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!