Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bosszút állhatnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bosszút állhatnál az exeden a sérelmeidért úgy hogy nem lenne belőle bajod, hogyan tennéd?

Figyelt kérdés
Mit tett ami miatt bosszút állnál?
2016. jan. 11. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Boldgogabb és sikeresebb lennék nála... Oh, várj! Hiszen ez történt!


Értelmesebbnek tartom magam annál, hogy akármilyen csaló, hazug, kétszínű alak kedvéért (mint egy-két exem) lealacsonyodjak egy olyan szintre, amiből potenciálisan, egy nem hipotetikus esetben bajom származhatna. Meg egyébként is, a bosszúállás feltételezi, hogy megérdemli a bosszúba fektetett energiát. Pedig hát... Még ennyit sem érdemel.

2016. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezzel mind egyetértek :D csak ahhoz hogy vegye a lapot kellene egy bizonyos iq ami neki nincs. így megértené
2016. jan. 11. 11:01
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Itt hagyott két közös gyerekkel, közös hitelekkel, mert képtelen volt uralkodni a fa.rkán, és feltétlen meg kellett mártogatni a kolléganőjében, puszta kíváncsiságból.


Gond nélkül bosszút álltam rajta úgy, hogy csillagászati összegű gyerektartást harcoltam ki, elvégre a közös hiteleket is én fizetem innentől egyedül.

Plusz megeszi a fene minden alkalommal, mikor meglátja az új páromat, aki jóképű, fiatalabb mint ő, magasabb, izmosabb, és még jobban is keres.

Az az arc pedig tanulmány volt, mikor hallotta, hogy őt a gyerekek faternak hívják, míg a páromat Apunak.


Nekem bejött az élet, ő meg csak egy helyben toporog, és képtelen továbblépni, és ezerszer rosszabb élete van, mint kétgyerekes családapaként, egy hűséges feleséggel.


Gyakorlatilag nekem nincs más dolgom, mint fürdeni a kárörömben. :D

2016. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Én hagytam, hogy az élet álljon bosszút rajta. 9 éve màr hogy szétmentünk, csúnyàn bànt velem. ...

Én azóta megtalàltam az igazit, hàzasok vagyunk évek óta. Ő egyedül van. 1-2 éve meg is keresett a magànya miatt. Elküldtem a francba. Hiàba hisztizett, hogy utànam hàrom csaja is otthagyta fél éven belül, nem tudott érdekelni. Talàn elgondolkodik mielőtt legközelebb azt mondja valakinek hogy senkinek se fog kelleni ha őt elhagyja. Nekem ezt mondta... Visszaütött rà.

2016. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer álltam bosszút.

Másik csajjal kavart, kiraktam, aztán még egy darabig összejártunk, és velem csalta a nőjét. Ezt már csak azért csináltam, mert a pasi nem érdekelt, de az új csaját iszonyatos módon utáltam.

Karácsonykor csináltunk pár képet a fa alatt, pont az a pulcsi volt rajta, amit a nőtől kapott, csókolózunk a képen, szóval egyértelmű, hogy nem baráti látogatáson volt. Elküldtem a képet a csajnak.

Hatalmas hajtépés meg balhé lett belőle, kirakta, és persze nekem se kellett. Két szék között a pad alá esett. :)

Nem vagyok rá büszke, de akkor és ott ro.hadt jól esett megcsinálni.

2016. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak egy volt, aki még akár meg is érdemelné, de elég baj neki, hogy nem tud lecövekelni egyetlen csalódás miatt.
2016. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Interferencia ***** válasza:
56%
Nem szándékozom bosszút állni, bár így belegondolva megtehetném úgy, hogy ne származzon belőle különösebb bajom.
2016. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Interferencia ***** válasza:
72%
Bocsánat, az lemaradt, hogy vicces olvasni ezeket a sértődöttségből táplálkozó válaszokat.
2016. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Néha azért meg kell tenni... mert egy ponton túl..
2016. jan. 11. 11:29
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Sehogyan sem, mi értelme lenne? De hogy valamennyire hasznos választ adjak: hosszú után találkoztam a sráccal, aki "eltávolított" az életéből, elég aljas módon. Szóval, találkoztunk, és megtudtam, hogy az a csaj, akit akkor választott helyettem, kidobta, és azóta is nyalogatja a sebeit, hogy őt minden lány átvágja és mindig ez történik blablabla. Nekem bőven elég volt ennyi "bosszúnak", pedig az élet intézte el helyettem, hogy az én lelkem megnyugodjon, látva és hallva az ő nyavajgását.
2016. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!