Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám már magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám már magam túltenni egy lányon, aki osztálytársam és hitegetett hogy elhagyja értem a barátját, de végül nem így lett és én teljesen szerelmes lettem belé? 20/f

Figyelt kérdés
Már 2 éve osztálytársak vagyunk és még 2 évig azok leszünk, végig azt mutatta hogy szeret, hogy különleges vagyok neki, hogy megszokásból van együtt a barátjával, szóval átvert, bekajáltam igen... Soha nem voltam még szerelmes, ez volt az első.. nagyon mély érzéseket vált ki belőlem és még csak utálni sem tudom ezek után amit tett... csak szarul esik hogy én teljesen magam alatt vagyok már több hónapja és nem bírok tovább lépni, ő meg mindig röhögcsél jó kedve van, rám meg semmi tekintet. Sulit nem tudok váltani el kell végeznem még ezt a 2 évet, másokkal ismerkedni mostanában nem nagoyn tudok.. nem nagyon vagyok nyitott semmilyen lány felé, lenne aki akarna valamit de nekem ő meg nem kell. Valami ötletet tudtok ha ti is átestetek ilyenen, hogy tudtatok ki szeretni belőle vagy valamilyen módszer mert én érzem hogy egyre csak jobban roncs leszek lelkileg. Meditálok, pszihológushoz járok, de nem tudok tovább menni egyszerűen, megragadtam. Privát üzeneteket is elfogadok bárkitől.

2016. jan. 12. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Fájdalmas tanulási folyamat egy állomása.

Elhitted, hogy a jelenlegijét elhagyja érted, most rosszul esik, hogy te vagy soron.

2016. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak az idő segíthet!


kezdj magaddal valamit

sport,merülj bele a tanulásba,munkába is


barátkozz,társkereső bármi

2016. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
semmibe nem vagyok képes belemerülni, folyton csak rátudok gondolni nem telik el perc hogy ne tudjam kiverni a fejemből
2016. jan. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!