Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelente az uton szembejovo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelente az uton szembejovo lannyal hogyan ismerkedjek meg?

Figyelt kérdés

Minden reggel talalkozok egy lannyal munkaba menet, mindig figyeljuk egymast, szemezodunk kicsit.

Elhataaroztam, hogy megszolitom, meg akarok ismerkedni vele, de nem tudom hogyan kezdjem.

Ha csak rakoszonok az nem keves? Kellene tobbet is mondani, nemigaz? Mit?

(Keves a tapasztalatom az effajta ismerkedesben.)

19/F


2016. jan. 12. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

"szia de szép a szemed, betenném otthon a vitrinbe"


viccet félre téve, sztm simán csak köszönj rá, és mond neki hogy ha már minden reggel találkoztok akkor nem kéne köszönés nélkül elmennetek egymás mellett.

aztán ha belefér az időbe, és van a környéken kávézásra teázásra lehetőség akkor kérdezd meg hogy lenne e kedve hozzá.

közben pedig érdeklődj hova megy minden reggel, dolgozni? iskolába?

a többi meg már jön magától :)

ha (le mered) leszólítod majd írd meg mi volt, szeretem ez ilyen sztorikat olvasni :D

2016. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
hívd el randira, más lehetöség nincs, ha visszautasít valószínűleg nem tetszel neki, persze ne túl durván, pl gyösszz kólázni :-)
2016. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj rá: "szia, ne haragudj hogy feltartalak, de arra gondoltam, hogy egyszer megihatnánk együtt vmit, ha lenne hozzá kedved"


Ha nemet mond akkor sincs gáz, legalább megpróbáltad:)

2016. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az első hszólóval értek egyet, köszönj neki és mond, hogy ha már úgyis találkoztok minden reggel, beszélgethetnétek, van kedve hozzá ehhez a fagyos reggelen? (a nincs kedved? kezdetű mondatot felejtsd el!)
2016. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ok, igy teszek.

Meg egy kerdes: Reggel mikor eloszor szolok hozza, csak koszonjek ra, majd egy masik reggel mondjam el, hogy meg akarom ismerni, vagy mikor megszolitottam, mondjam el a szandekomat akkor helyben?

Es miutan elmondtam mit akarok, hogyan folytassam? Mikor talalkozzak vele tenylegesen beszelgetes celjabol, vagy hogy? Reggel nyilvan nincs ido beszelgetni. Kerjek valami elerhetoseget tole? Hogyan tovabb?

Tapasztaltabbak kerem segitsetek.

2016. jan. 24. 19:48
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem első alkalommal köszönj rá és akkor kérdezd meg, hogy van-e kedve beszélgetni útközben. De ne azzal kezd, hogy meg akarok veled ismerkedni, meg így tetszel, úgy tetszel, add már meg a számod, fent vagy face-n, stb. stb. Ok, nincs sok idő reggel ismerkedni, pl. 10? De ha többször találkoztok reggelente, akkor az egy hét alatt már 50 perc. Csak beszélgessetek jó pár napot, akkor fogod látni, hogy érdeklődik-e utánad, aktív vagy passzív beszélgetőtárs-e, ne rohand le rögtön, hogy tetszik neked. Beszélgessetek az időjárásról, a munkáról, ő hol, mit dolgozik, te is, hobbi, stb. stb., ez kitart egy hétig. Ne úgy indulj neki, hogy rögtön rástartolsz és természetesen ő is. Nem biztos, ne ijeszd el, ne legyél rámenős. Azt sem tudod, hogy van-e kapcsolata.

Sok szerencsét kívánok!

(A "meg akarok " veled ismerkedni helyett szerintem szebb a "meg szeretnék" ismerkedni veled.)

2016. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem mehetunk egyutt, mert szembe megyunk egymassal. Mindig mikor kozeledik ramnez, mintha szemkontaktust keresne, majd elmegyunk egymas mellett.

Amiket leirtal almeg azok ellenere is egy kicsit bizonytalan vagyok.

2016. jan. 29. 22:57
 8/29 anonim ***** válasza:
És ha hamarabb érnél a találkozóhelyre? Persze ez függ az indulási idődtől. Szóval, hogy látnád, már ott vagy és akkor kezdenétek el beszélgetni.
2016. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
"szia cica van gazdád?"
2016. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ejcs el valamit.

Úgy hogy ő lássa is.

Valószínűleg utánnad szol majd :) "Elnézést elejtette a valamit...." egyszerüűen megköszönöd hogy szolt..


Várj egy kér napot hogy ne legyen olyan direkt hogy elhívod. aztán ha szembejön kérdezd meg hogy " lehetsz e anyira bátor hogy meghívd egy kávéra"

Mivel ha csak pár szót is de váltottatok már bátrabban mond neked igent.

2016. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!