Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt a csajt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt a csajt mennyire vennétek komolyan, ha ilyen képeket is felrak magáról egy társkeresőre? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Vannak hétköznapi "szolid képei" is, de van néhány ilyen jellegű is.

Nem tudom komolyan vegyem e párkapcsolat szempontjából, mert számomra ez már kicsit sok, legalábbis ribis szerintem...


2016. jan. 13. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát. Határeset. Két napja körülnéztem pár társkeresőn és a bemutatkozó szövegek 95%-nál találtam helyesírási hibát; de volt olyan is, ami totál értelmetlenül volt megfogalmazva.


Szóval ha nála a bemutatkozószövegben nem találnék hibát lehet, hogy ráírnék és megkérdezném őt a képekről.

2016. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem párkapcsolatot keres, de nem is ingyen szexet... :D
2016. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Totál off topic, de férfiak, szerintetek ez a viselet kajak szexi? Mert nőként nekem a totál ízléstelen és igénytelen szavak jutnak eszembe róla, de azért érdekel, ti mit gondoltok :)


Egyébként, ha esetleg leszbikus lennék, nem tudnám komolyan venni. Aki annyira sem tiszteli magát, illetve a jövendő párját, hogy csak neki mutassa ezt a roppant érdekes összeállítást, az a kapcsolatban sem lesz megbízható alak. Szerintem. De te tudod, végülis, lehet, hogy a csodálatos combfixe elvonja a figyelmem, és emiatt elfogultan válaszolok :D

2016. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szexhirdetés, mivel írtam hogy teljesen hétköznapi normális képek is vannak kirakva neki, sőt még családi fotók is.

Na meg beszélgetek is vele, nem egy buta csaj, de van pár ilyen képe kirakva és most nem tudom hova tenni a dolgot.

2016. jan. 13. 18:05
 5/13 anonim ***** válasza:
egyetértek, az a viselet ízléstelen, kicsit sem szexi. és nem venném komolyan...
2016. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy prosti.Keresd a Rosszlányok.hu-n.
2016. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kinevetném, és X-et nyomnék a böngészőn.
2016. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azzal a fogazattal aztán kiharapná a pókot is a sarokból. De ez a förmedvény is gáz ami rajta van.
2016. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Igazából ennyitől még nem gondolnám rossznak, legfeljebb kicsit exhibicionistának vagy olyan nőnek aki ezzel akarja felkelteni az igazán jó pasik figyelmét is.

Egy próbát megérne, de tény, hogy nem törném magam annyira.


Nekem ez a ruházat nagyon bejön. Nyilván nem egy hétköznapi, utcai viselet, de nagyon dögös/k*rvás és szexuálisan teljesen ott van!

2016. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennek a csajnak valami bűn rossz alakjavan. Se csípője, se combja, olyan fatörzs az egész. És ez a szerelés...nem, nem tudnám komolyan venni...
2016. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!