Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK, FEERFIAK minden velemeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK, FEERFIAK minden velemeny szamit nekem,20L? Lent

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy fiuval akivel talalkozgattam vagyis4szer,lefekudtunk egymassal,odavan ertem jelenleg.Most vakacion vagyunk 1 honapja neten dumalunk.A baj az hogy van egy szepseghibam amirol nem tud,ha kiderul elhagy emiatt ,vagy mondjam el neki?mikor kene ezt elmondani ? [link] igy nez ki,fele ekkora nekem mint ennek a lanynak,s kozepvonalban van
2016. jan. 13. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol van neked ez a folt? Szerintem meg is lehetne műttetni nem?
2016. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek négyszer egymással, de nem vette észre az arcodon az anyajegyet?
2016. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
meg lehet ,csak nincs penzem jelenleg,tanulo diak vagyok
2016. jan. 13. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
4X lefeküdtetek de nem vett észre az arcodon egy ekkora elváltozást eddig? Valahogy nem értem.
2016. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében tudok véleményezni, de aki egyébként vonzó és kedves számomra, az minden testi hibájával együtt is az. Volt barátnőm akinek hatalmas sebhely volt a hasán. Számomra különleges volt, hogy meg merte mutatni fényben is és megbízott bennem . Ha önmagadért kedvel/szeret, akkor nem lesz ez miatt semmi baj.
2016. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem vette eszre ha 4x lefekudtetek?
2016. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
alapozoval es puderrel lefedem minden nap evek ota
2016. jan. 13. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Zacskót húztál a fejedre úgy szexeltetek vagy mi?? Vagy nem az arcodon van? Akkor meg nem lehet túl feltünő helyen ha 4x lefeküdtél vele mégsem látta :D Szóval semmi gond.
2016. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mikor kell ezt elmondani hogy ne erezze azt hogy becsaptam ?
2016. jan. 13. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor sem lesz gond szerintem ha szeret. Meg ha így el tudtad tüntetni kencékkel hogy észre sem vette közelről sem akkor főleg nem gond.
2016. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!