Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a kapcsolatot velem még mindig egy ilyen férfi? 20+N

Figyelt kérdés
1,5 éve tart. Egy Don Juan(35). 5 éve nős, de vannak kalandjai, felesége nem tud róla.Barátkozott, majd bepróbálkozott nálam. Csak csókolóztunk sokat.Az elején tisztáztuk, h. nincs szex, bár vonzódunk kölcsönösen. Találkozunk, havonta, fél napig beszélgetünk, lelkizünk... Szenteste, szilveszterkor felhívott, 1,5 órát beszéltünk. Tudom, h. nem lehetek a felesége, a szeretője nem leszek. Lehetséges, h. csak szexben reménykedik vagy elfogadott barátnak? Nagyon naiv vagyok, bármilyen őszinte választ értékelek.
2016. jan. 14. 01:18
 1/7 anonim válasza:
a "Don Juannak" hatalmas kisebbségi komplexusa van, és ezzel a félremenés dologgal próbálja leplezni, kompenzálni
2016. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is, de ez függ a személyiségétől is. Ismerek olyanokat, akik bármikor, bárkivel eldiskurálnak 1-2 órát, ha ráérnek. Amúgy, ha sokat csókolóztál vele, nem alaptalanul reménykedik a folytatásban, akármit is beszéltetek meg.
2016. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1:Erre magamtól is rájöttem rég, de a kérdésre nem kaptam választ:/
2016. jan. 14. 01:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy dugni akar.
2016. jan. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert próbálkozik... azt ugye mindig szabad. Csókig eljutott, akkor reménykedik többe is. Az nem lényeg mit beszéltetek meg, mert sok nőt lehet puhítani, csak idő kérdése.


A barátságot már elcsókoltátok. Szóval inkább csak puhít. Hátha egyszer bekapod a horgot.

2016. jan. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Elfogadott barátnak... HAHAHAHA, ez jó volt, jót nevettem. Ahogy a csókba, titkos találkákba könnyedén belementél, hamarosan le is fogod cumizni a te "Don Juanodat". Édesanyád büszke lehet, csodálatos lányt nevelt belőled.
2016. jan. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én viszont férfi vagyok, szóval mondom néked: van ilyen műfaj. Olyan zárványosodott szerelem, vagy mi.

Tudja ő is, hogy nem lesz ebből semmi, de annál meg jobb valamiért, hogy kilépne belőle.

Mondjuk, hogy 35 évesen mi tartja vissza a válástól, azt nehéz érteni, de hát nem ismerem az életét.

Az lesz majd egy más szitu, ha neked lesz egy rendes párod.

2016. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!