Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért törölhette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért törölhette?

Figyelt kérdés
1.5 éve történt egy olyan hogy írt az egyik barátnőjének. Ekkor még csak ismerkedtünk, és nem akart tőlem semmit sem. Ez szerepelt az üzenetbe"Nem akarok vele, járni csak jól eset hogy valaki bókol". Ezen pedig össze vesztünk... Azóta viszont, már szeret nagyon is. Egyik nap a másik barátnője, küldött neki, egy csávóról képet. Hogy szívesen barátkozna vele, ha gondolja jelölje be. Beszélgetünk, rá kérdeztem hogy kivel beszélgetett. (Néha meg kérdezzük egymástól.) És akkor mesélte, el hogy a barátnője rá írt, ha gondolja jelölbe be a srácot. Meg mutatta magától az üzenetet is. Amiben ez szerepelt" Én szeretem a barátomat, amúgy is nagyon félénk vagyok. Másnap viszont, törölte ezt az üzenetet és a fent leírtat is. (másfél év után most törölte.) Meg kérdeztem, miért törölte, azt mondta hogy ne hogy vissza olvassam őket, és ez miatt veszekedjünk.

2016. jan. 14. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A kerdesedben ott a valasz is...
2016. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem azért töröltem,mert be tudd lépni a facebokomba és eltudta volna olvasni,hogy ha olyat írok,de semmi és senki nincs más fiú barátaim sincsenek,szóval nincs senkim rajta kivül csak ö
2016. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!