Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek, ha lenne ilyen lehetőségetek?

Figyelt kérdés
Párommal egy nagyon jó egységet képezünk, viszont már régóta vagyunk együtt (1,5 éve) és adódtak problémák nagyon alapvető dolgokban. Természetesen ezek a problémák nem most kezdődtek, hanem már korábban, viszont most úgy alakult, hogy itt megrekedtünk. Én nagyon szeretnék vele együtt maradni, de úgy érzem vannak olyan különbségek, amik ezt nagyon nehézzé teszik. Szóba került a szakítás is, de elképzelni sem tudom a továbbiakat nélküle. Elmentem egy jóshoz (kérlek ne ítéljetek el) és azt mondta, hogy mágiával ezeket a különbségeket fel lehet oldani. Ti megtennétek? Ez egy több hetes folyamat lenne.
2016. jan. 15. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom xddddd
2016. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most milyen problémáról van szó?

A jós, olyan mint egy automata, adsz neki pénzt, aztán mond valamit :P

2016. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két dolog között vacilálok. Egyrészt nagyon szeretném őt, és nagyon fontos. De szokták mondani, ami nem megy ne erőltessük. Másfelől pedig pont azért mert nagyon szeretem, gondoltam ilyen lehetőségre. Még sosem csináltam ilyet, nekem is nagyon új, ezért gondolkozom rajta, mert szeretnék mindent megtenni kettőnkért
2016. jan. 15. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A probléma még mindig nem derült ki, de am7gy a mágia csak mesékben van. Ez magyarul pénz mágia, te adod az illetőnek a pénzt, ő meg akár hülyét is csinálhat belőled.

A párterápiának több értelmét látom, és közelebb van a valósághoz + szakember "kezel titeket, nem pedig egy pénzvadász. Nem értem azokat, akik hisznek a jósokban.

2016. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jos alatt pszichologust, magia alatt pedit parterapiat ertesz akkor igen, hasznos lehet. Egyebkent humor kategoria.
2016. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amúgy*


Ja és a kezel szó helyett inkább a foglalkozik szót használnám.

2016. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most nem csinálok neked képernyőfelvételt azokról az sms-ekről, amiket egy "jós és léleklátó" küldött nekem abban a szellemben, hogy ő segít nekem, mert látja, hogy problémákkal küzdök. :D

A válaszom az, hogy nem, nem tenném meg, ha akármilyen ehhez hasonló, soha vissza nem térő alkalom jelentkezne az életemben. :P


Nem ítéllek el, ilyesmiről szó sincs, csak szerintem semmi szükséged sincs a jóslatokra, mágiára.

2016. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok etikusnak semmilyen okkult beavatkozást két ember kapcsolatába, ha az nem mindkét fél közös egyetértésén és kívánságán alapul, de akkor meg valószínűleg nem is lenne rá szükség... Bárhonnan közelítjük meg a kérdést, nem a válasz.
2016. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!