Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az emberek szaporodni? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a szaporodáshoz vezető út az jó, de maga a szaporodás az miért jó?

2016. jan. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Genetikailag ilyen lett az ember. Kulonben nem maradt volna fent. A valasz tehat az hogy a vetlennek es a termesztes szelekcionak koszonhetoen.
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Természetes ösztön. Ha nem így lenne, kihalnánk.
2016. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert az egész földi életnek ez a mozgatója és lényege. Mélyedj el a biológiában és találsz egy csomó olyan fajt, ami szaporodás után rögtön el is pusztul, mert beteljesítette létezésének a célját, vagy egy csomó rovarfajnál a hím csak a megtermékenyítéshez kell, más célja nincs is az életének.
2016. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Szaporodás? Mi vagy te egysejtű? :D Gyermeket vállalni, te "agyoniskolázott"....
2016. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

én is gondolkoztam már ezen, mert nem biztos, hogy akarok gyekeret.


arra jutottam, hogy


jó valakit tanítani

jó, ha valaki ránk van bízva, ki van szolgáltatva nekünk, és ezzel nem élünk vissza. jó a kicsiket babusgatni

jó, ha valaki feltétel nélkül szeret

jó, ha valaki továbbviszi a hivatásunkat, az üzletet, amit kiépítettünk,

jó valakivel összefogni, akiben megbízunk (amikor nagyobb lesz)

egyesek azt képzelik, hogy ez megvédi őket a magánytól, az öregségtől, a csendtől.


persze van, aki csak uralkodni akar, és azt egy gyerek felett a legkönnyebb.

2016. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha valakinek az élete a szaporodástól nyer csak értelmet...
2019. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!