Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használnátok olyan partnerkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használnátok olyan partnerkereső applikációt/weblapot, amely főként a szexuális vágyaitok alapján keresne számotokra ismeretséget?

Figyelt kérdés
Természetesen a szexuális adataitok nem lennének nyilvánosak. Egyezés, átfedés esetén ti dönthetnétek el, mit, milyen mélységben osztanátok meg a másikkal.

2016. jan. 17. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2016. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmm. Elgondolkodtató. Azonnal kizárnám a perverzeket, a fétiseseket, az anális közösülés, gyomorforgató dolgok, erőszak, verés, stb. kedvelőit.


Vajon maradna így férfi? Ha megcsinálod, légyszi jelöld be nekem azokat, akik az érzelmeken, vonzalmon, egymásra irányuló vágyakon alapuló szeretkezést kedvelik. Köszi!

2016. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom de nagy üzlet van az ilyen szexuálisan orientált dolgokban mostanság.

én egy olyan weboldalon gondolkozok, mint a chatroulette, csak itt bizonyos elérhető havidíj mellett mutogathatnák magukat egymásnak a felhasználók.

természetesen személyes adatok nélküli profil lenne, néhány szükséges infóval, aztán már mehetne is a dolog.

a szexroulette nevet adnám neki :)

nem tudom megvalósítható e lenne ez jogilag, vagy hogy milyen követelményeknek kéne megfelelni, de biztos vagyok benne hogy emberek százezrei használnák idővel.

2016. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 es igen maradna ilyen férfi, itt vagyok én is például...

De mire megyek vele mikor manapság a nők lassan perverzebbek mint a férfiak...

2016. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bolond! :)
2016. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Épp az ilyen problémák miatt vetődött fel bennem az ötlet.

Hiába keresgélünk párkereső oldalakon, ott az intimitás szinte tabu. Legfeljebb a szexuális irányultságot lehet megadni.

Azt szokták mondani: "Jó kapcsolat az, amikor ágynál és asztalnál is megértik egymást!"

Egy olyan app lenne megfelelő szerintem, ami mindkettőt magában hordozza.

Számtalan felesleges körtől kímélné meg az embereket.

2016. jan. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!