Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még lehetek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehetek neki én az első a fontossági sorrendben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ott kezdeném,hogy egy 2 éves kapcsolatom van,amibe teljesen ott van a tisztelet,megértés,szeretet és fejlődni akarás. Egy dolog viszont eléggé frusztráló számomra,hogy a páromnak a munkája az élete. 24 éves korára már komoly saját céget és komoly anyai biztonságot alakított ki magának. Az a helyzet,hogy ez mind számára csak a kezdet és hatalmas céljai vannak ezzel. Konkrétan meg is mondta nekem,hogy a munka áll első helyen a fontossági listán.

Azt mondta,hogy házasodni is csak 30 éves kora után szeretne,mert neki a legfontosabb,hogy elérje amit akar.

Hetente 3x találkozunk,de ez észrevettem óráról órára csökken. Tényleg csodálatos ember(őszinte és mindig azt nézi nekem mi jó),de ezen a téren nem.

Ti mit gondoltok erről,lehet idővel változik a felfogása? Járt már valaki hasonló cipőben?

Hogy lehetnék az első számára? Vagy fogadjam el,hogy ilyen és érjem be ezzel?


2016. jan. 18. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről a problémádról? Nyilván az ő egészségének (szellemi és fizikai értelemben is) sem tesz jót hosszútávon, ha a munka élvez állandóan prioritást, szóval a saját érdeke is, hogy egy icipicit csökkentsen belőle, és a szabadidejét inkább más dolgokra, pl. a párkapcsolatára fordítsa. Lehet kompromisszumokat kötni, ha te el tudod fogadni azt, hogy neki milyen fontos a munka, és tudod ebben támogatni, miközben ő is odafigyel arra, hogy ne menjen a kapcsolatotok és az együttlétek rovására a munkamániája, akkor működhet a dolog és mindenki jól jár.
2016. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy ez az első számára, tehát felesleges próbálkoznod. Talán majd ha már elérte, amit akart.
2016. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez így is marad, te mint a társa, a párja, te a nap végi illetve a szabadnapi szórakozása kikapcsolódása vagy és leszel. Neki egyenlőre ennyi úgy néz ki elég.

Neked viszont úgy néz ki nem elég.

Neked kell eldöntened, hogy vele szeretnél e így élni avagy sem.

Illetve összeköltözni nem tudtok?

2016. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazán gyorsan válaszoltatok,nem is gondoltam.

Valójában azzal nincs gond,hogy ne szánna rám időt. Ha mondom,hogy ekkor és akkor találkozni szeretnék mindig talál rá időt.

Összeköltözésről még nem volt szó. Neki van egy lakása, én pedig albérletben vagyok. Így hülyén jönne ki ha én rákérdeznék. Felőle nem úgy tűnik mintha annyira össze akarna költözni a közeljövőben.

2016. jan. 18. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te családcentrikus vagy ő meg karrierista akkor nem jósolok nagy jövőt. Én nem érném be a második hellyel.
2016. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!