Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel a pukizás dologgal?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után mertetek a párotok orra alá ereszteni egyet? :D

Van olyan aki a mai napig haza viszi, esetleg a mellék helységben szabadul meg tőle? :D



2016. jan. 18. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam soha az orra alá ereszteni, nem tartom épp nőies dolognak :D
2016. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és kínos sztorik is jöhetnek nyugodtan, ha már így témánál vagyunk :"D
2016. jan. 18. 22:37
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Kizárt ,hogy valaha is ilyen szinten elengedjem magam a férjem elött...

Attól ,hogy együtt élünk szerintem kell ,hogy maradjon bennünk ennyi tartás ,szerencsére ö sem fingik az orrom alá ,nem lenne túl vonzó.

Nem szokásunk ,ahogy megbeszélni azt sem hogy ki mikor milyet nagywczett.

2016. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fingásfétis téma indul-)
2016. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a világ legtermészetessebb dolgai közé tartozik...attol pl egy nő nf veszti el a nőiességét h a párja mellett pukizik.

Az viszont alap h az első pár találkozásnál nem csinálom...

2016. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései:) Most amúgy tényleg nem értem, mi baj lenne a pukizással. Tök természetes dolog. Meg van, amikor amúgy sem tudod visszatartani. Nem értem, miért szégyenkezne bárki is egy pukizás miatt, hát mindenki szokott, ha szeret valaki, akkor nem a puki illata alapján ítél meg, vagy mi van már, nem is tudom, jó-e így ez a megfogalmazás, egyáltalán szükséges -e ezt ecsetelgetni. A pukizásban nincs semmi szégyellnivaló dolog, pláne a párod előtt nem, aki elfogad ahogyan vagy, és a pukizás, hát gondolom, hogy olyat ő is szokott néhanap, nem értem, miért ítélne el miatta. De ha nem engedi, hogy mellette pukizzál, akkor szakíts vele, mert az meg milyen dolog. Ha megró érte, akkor hagyd el, de egyébként meg semmi nincs ebben a dologban. Meg amúgyis, megijedsz, hogy eddig sikerült ugyan titkolnod, de mi lesz,ha esetleg megtudja, hogy a tied nem is rózsaillatú, és eddig abban a hitben élt, és ezért elhagy, mert összeomlik a kis világa, amiben eddig élt, ha fény derül rá? Na nemáá:)
2016. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha ő akkor én is,nem várok sokáig:)

26/N

2016. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sose volt gond férfiként. Mióta krónikus bélgyulladásom van még mentséget is találtam. Barátnőm nem csinálja sose.
2016. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha senki orra alá nem "eresztek" :D Nem igazán volt divat sose a családban, most komolyan, mennyibe kerül a mellékhelységben elintézni? :D
2016. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha hirtelen, gyorsan kiszalad hát istenem. .D Megesik. Ha érzem hogy sunyi, lapos lesz, akkor arrébb megyek vagy kimegyek a szabad levegőre wc-re. Függően, mit eszik az ember, lehet elég borzalmasan, émelyítően büdös. Berasztásodik a szemöldöke is tőle. :D

Szex közben is megesik hogy kiröppen egy nem várt galamb. :D Azt meg elneveti az ember.

2016. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!