Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatnál a dohányzás/pi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatnál a dohányzás/pipázás/füvezés kizáró ok?

Figyelt kérdés

Nem dohányos az egyik és a másik igen, vagy a férfi cigizik, de a barátnőjének nem engedi, mert az már milyen. A pipának kultusza van és nem csak a nikotin adagért szoktak pipázni az emberek, az is kizárt?

Ha megtalálnátok egy zippo gyújtót a párotoknál, akkor kiakadnátok, nem hinnétek el, hogy nem cigizik, csak szereti nézni a lángot és szereti azt a fajta gyújtót?



2016. jan. 19. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
De hülye vagy-)Ez milyen kérdés?
2016. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok, de egy nőnek hülyén áll a pipa (nem félreérteni), füvezni meg lehetőleg ne állandóan, igaz azt még én sem próbáltam.
2016. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kis pipázás nem, a többi Igen!
2016. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nálam kizáró ok, mivel én sem élek ilyenekkel.


Viszont ez csak az én véleményem, másoknál lehet, hogy nem kizáró ok.

2016. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"a férfi cigizik, de a barátnőjének nem engedi, mert az már milyen"

Minden ilyen hozzáállástól nekem nyílik a bicska a zsebemben...

Volt másfél évem, amit végigdohányoztam, mert a drága exem mellett rászoktam. Az úgy nem megy, hogy az egyik fél dohányzik, a másik meg nem...

Szétmentünk, fél évre rá valahogy letettem (nem tervezetten, így alakult.)

Nem eszerint szelektáltam az ismerkedést nyilván, de összeteszem a kezem, hogy olyan pasival jöttem össze, aki nem dohányzik, és minimális késztetést nem érzek, hogy rágyújtsak, a füsttől, a cigi szagától meg egyenesen hányok.

(A fűről inkább ne is beszéljünk...)

2016. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

A füves drogos, ebben nem érdemes vitát nyitni.

A szememben a dohányos ember is, elvégre függ egy növényi sza.rtól, nem képes lemondani róla, és egyéb igényeinél előbbre helyezi a beszerzését. (Sok szegény családban nincs pénz kajára, de cigire mindig akad).


A zippóra meg annyit, hogy pirománnal se kezdenék, nekem ne csodálja a lángokat...


A dohányos ember büdös, a ruhája, a bőre, a szájáról nem is beszélve: márpedig jó esetben az ember a párjával csókolózni is szeretne.

2016. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok, de nem csak azért, mert én nem élek ilyenekkel, hanem a szervezetem zárt térben másét sem bírja, és az sem számít, ha valaki nem a lakásban csinálja, szóval pl. ha a közelemben dolgozó dohányzó kollégák bejönnek cigiszünetről, a szemem rövid időn belül csípni, fájni, könnyezni kezd.
2016. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
"Nem dohányos az egyik és a másik igen, vagy a férfi cigizik, de a barátnőjének nem engedi, mert az már milyen." - Nem lennék olyan emberrel, aki a kettős mércét teljesen jogosnak tartja.
2016. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nem dohányzom, de eddig szerintem az osszes baratom cigizett, de engem Sosem zavart, vizipipazni alkalomadtán szoktam, ha jol áll, ha nem....fuves cigi is belefér félévente 1x (király a szex utana, kapcsolatot is feldobja)
2016. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok,bár jobb ha egyiket sem űzi.
2016. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!