Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szomorú magyar szám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szomorú magyar szám van ami csalódásról szól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:20
1 2
 1/18 Szesze ***** válasza:

nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz, de egy szakitás után, nagyon szeretem...


Rúzsa Magdi-Nem vagyok jó neked

2010. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szakitotunk:( s egy bucsu videot csinálok neki:(
2010. márc. 27. 16:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Children of Distance-Tökéletes Pillanat

Tee-K feat Husy-Utolsó Pillanat

2010. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

junkies-goodbye

ez a búcsú videó elég érdekes ötlet. megkérdezhetem, hogy ki és mért szakított?

2010. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ö:( aztán megbeszéltük megváltozunk:( 70 nap áll rendelkezésünkre:( most már csak 57 nap van hátra de ö nem változik:( még én mindeent beleadok:( sok vita és féltékenység miatt mentünk szét:( de miközbe én változok ö azon van hogy próbára tegyen és hogy mindent megprobálom hogy vitát csináljak de én csak el bujjok és sirok:( s sztem feladom:( ö az elsö pasim de nem tudom feeldni:( 11 honapig voltunk együtt:(
2010. márc. 27. 17:03
 6/18 A kérdező kommentje:
megprobál*
2010. márc. 27. 17:04
 7/18 anonim ***** válasza:

hát, sajnálom, tudom nem vígasztal, de fiatal lehetsz/vagy még. elhiheted, tudom, hogy fáj, velem pár napja szakítottak 13 hónap után, az első pasi volt, akivel tényleg igazán komolyan szerettem volna, de sajnos tönkrement... ha gondolod írhatsz privit, és beszélgethetünk, nincs is ilyenkor jobb, mint mások tapasztalatait hallgatni és egymást vígasztalni =)

19/l

2010. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszi

irtam neked

remélem megkaptad:(

2010. márc. 27. 17:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Bonanza Banzai, Ákos, Pokolgép, Ossian stb.
2010. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác már nem akar téged annyira. Ezt mutatja a hozzáállása is.


Örülj neki! Rengeteg jó hapsi van még a világon és most beújíthatsz egy másikat. ;)

2010. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!