Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, úgy érzem változtatnom kéne. Szeretném hogy a barátnőm, nőként érezze magát. De nem tudom hogyan, miként éreztethetném ezt vele. Ritkán gondolunk egymásra, talán ezért is vigyázunk/ragaszkodunk ahhoz amit, a másiktól kaptunk. Van hogy hónapokig nem gondolunk egymásra, 2-3 hónap de utána meglepjük a másikat. Viszont nem szoktam, költeni a nőkre úgy mint más. De nagyon tud örülni, a kis meglepetéseknek is. Nem szeretném túlzásba vinni sem. Így a kettő között szeretnék lenni, nem akarom elhalmozni. Azt szeretném, hogy engem szeresen és ne kényelmesedjen el a kapcsolatunkba. Szeretek adni, szóval kb milyen rendszerességgel szoktátok meglepni, a párotokat? Van hogy gondolok egyet, és na most rajzolok, veszek vagy készítek neki valamit. Igazából változó van hogy egy héten 2x is csinálok neki, valamit van hogy 1-2 hónap eltelik és semmi.

2016. jan. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én exem is olyan volt mint te, és ő úgy lepett meg engem hogy a munkahelyem előtt megvárt mikor végeztem, és kaptam egy rózsát majd elmentünk hozzá de nem engedett be az ajtón azt kérte hogy várjak kint egy kicsit, utána kiabált hogy menyek be, mikor bementem azt láttam hogy öltöny van rajta és egy csokor rózsát tart, majd oda vezetett egy gyertyákkal teli szobába és ott volt tálalva az étel amit ő főzött (nem túl jól főz) de nagyon imádtam és nem az étel íze érdekelt hanem hogy gondolt rám. Próbálkozhatnál ilyennel.
2016. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ideális kapcsolatban (számomra) mindkét fél a tenyerén hordozza a másikat. Mi minimum havi szinten (de inkább kéthetente) meglepjük egymást és félévente elmegyünk wellnessezni.
2016. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy a barátnőd mitől tudja nőnek érezni magát melletted, nem tudom megmondani, mert nem ismerem őt. Nem egyforma ugyanis. Van, akinek a (nem szexuális töltetű) érintés a szerelem fokmérője, másoknak az a napi néhány perc, amikor félreteszel mindent, és csak rá figyelsz, megint másoknak az apró dicséretek, bókok, és vannak, akiknek az apró ajándékok. Szóval ezt neked kell megtanulnod, itt nem tudsz a szomszéd dolgozatáról puskázni.
2016. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!