Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik opciót választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik opciót választanád?

Figyelt kérdés

A, Otthon szüleiddel élsz továbbra is, elmész dolgozni vagy esetleg továbbtanulsz.

B, Párod szüleihez költözöl (400 km távolság), ott dolgozol, és amíg talpra nem álltok mindketten utána elköltöztök.

B esetben benne van hogy szülőd megharagszik rád rettentő módon. A esetben benne van, hogy szétmentek a pároddal akivel már évek óta párkapcsolatban élsz.

22 éves


2016. jan. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a C-t választottam, vagyis kiköltöztem külföldre egyedül.
2016. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a B-t választanám, de a tovább tanulást sem vetném el. A szülő haragja nem szól egy életre, főleg ilyen esetben nem.
2016. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 évesen jön elő a "vagy esetleg továbbtanulsz"? Mi a szart csináltál eddig? Nekem 22 évesen két diplomám van és 3 éve dolgozom... Biztos hogy nem költöznék a párom szüleihez... Feltételezve hogy van már végzettségem elmennék dolgozni és fenntartanám magam. És az ennyi idős páromtól ezt szintén elvárnám, hacsak nem olcsat tanul, ami még nem teszi lehetővé hogy dolgozzon.
2016. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Továbbtanulásnál nem csak az egyetem és főiskola jön szóba.
2016. jan. 19. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
egyik sem. ha nagyon nagyon muszáj akkor A
2016. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem 22 évesen jöttem el otthonról, most vagyok 26 azóta is külön élek a párommal akivel 24 évesen jöttem össze
2016. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!