Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek alkesz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek alkesz, ha látom józanon mennyi lehetőséget hagyok ki, részegen meg oda vannak értem a nők és tudok velük beszélgetni? Részegen vagyok az aki józanon szeretnék lenni

Figyelt kérdés

Józanon egy csöndes kuka vagyok. Külsőre jól kinéző kuka minden szempontból (2 méter magas, sportos, jóképűnek mondott, stb.), de visszafogott a beszédben, ismerkedésben. Úgy érzem napi szinten fél tucat lehetőséget kihagyok, mikor látom hogy tetszem egy lánynak, de nem merem megszólítani vagy ha beszélgetünk nem merek beszélni vele mélyebben, kezdeményezőbben, pimaszabban, ahogy a nőknél igazán sikeres férfiak szoktak.


Eddig 8 nővel szexeltem az életben és mindet részegen ismertem meg (de persze sokat nappal, nem csak bulikban). Csak 20 évesen vesztettem el, pedig már gimiben is biztos egy tucat szép lánynak tetszettem évekig a külsőm miatt. Józanon úgy érzem semmit nem tudok elérni a nőknél. De nem akarok alkesz lenni és tönkretenni magam testileg sem. Viszont bepiálva meg végre az az ember lehetek, aki szeretnék lenni józanon is. Laza, könnyen ismerkedő, jó dumás, bátor. Mi erre a megoldás?

23/F


2016. jan. 21. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Már így is több nővel sexeltél mint én, pedig én idősebb vagyok. Mondjuk ha neked az a fontos az életben hogy hány nővel fekszel le akkor csak igyál tovább
2016. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ahhoz is pia kell hogy meg merjek szólalni társaságban :( Igaz csak keveset iszom mert utálom az ízét (de ell mert különben meghalok infartusban az idegességtől)
2016. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen normális nőnek sem kell egy alkoholista idióta. Hogy találtál 8 olyat, akinek nincsenek igényei, még nem bizonyítja, hogy amit csinálsz, az jó. Csak azt, hogy vannak pont olyan igénytelen emberek, mint te.
2016. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nehezen oldódtam fel anno, bár én nő vagyok, én is mindig ittam ha pl összeültem ismerősökkel, hogy könnyebben menjen a kommunikáció/ismerkedés. Van egy taktika, ami nekem bevált. Egyszerűen csak úgy viselkedem, mintha már meglenne bennem az egészséges önbizalom. Egy idő után már magától ment. Persze közben sokat olvastam és tanultam, hogy leküzdjem az önbizalomhiányt és magabiztos lehessek.:)
2016. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell folyton részegnek lenned, elég, ha annyit húzol le, amennyitől pont jól érzed magad. Felszeded a csajt, aztán utána majd alakul valahogy: Innentől kezdve neki is hozzá kell tennie a közöttetek fennálló románchoz, és nem csak neked kell egy kisminkelt bohócként folytatni a performanszt józanon. Ha a csaj erre sem képes, hogy ő is aktív részese legyen a kapcsolatnak, ne csak te, akkor dobd, jöhet a következő. Ilyen egyszerű.
2016. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz hosszú távú párkapcsolatot, házasságot, gyereket, és nem baj, hogy esetleg fiatalon meg is halhatsz az ital miatt, akkor igyál csak.


Ha hosszú távú terveid vannak, tartós párkapcsolat, házasság, család, gyerek, akkor jobb, ha időben megfékezed az ivást, mert senki nem akar alkoholistát párjának (a párkapcsolat nem csak a szexről szól).

2016. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Az a baj, hogy nem, de ahogy a 6-osnak is leírtam lentebb, azt meg végképp nem tudom hogy kell egy kedves, aranyos, szép lányt tartósan megtartani. Örülök hogy pina jut a farkamra. Bár csak úgy lenne, hogy még nők tartósan is velem akarnak lenne.


3:

Látszik hogy te sem voltál soha alkesz. Az évek alatt kismillió szokást fejlesztettem ki, hogy napközben ne legyen észrevehető hogy iszom. A 8-ból kb 2 volt, aki valaha is egyáltalán mondta hogy pia szagom van, amikor nem tudta hogy előtte iszom. Gondolkodj mielőtt írsz. A te barátod/dugópartnered is lehettem akár pár hétig/hónapig úgy, hogy nem tudtad hogy alkesz vagyok.

Ráadásul az a 8 lány mind egyetemista volt és a legtöbb komolyabb, tartós kapcsolatot kereső, nem pedig diszkóribi.


4:

Értem mit mondasz, de sajnos nem sokat mondtál abban hogy a gyakorlatban hogy változhatnék meg.


5:

Köszi. Tényleg komolyabb határt kell meghúznom a nőkkel kapcsolatban.


6:

Értelek. De úgy érzem nőnek még csak a közelébe sem jutok ital nélkül. Nagyon szeretnék egy szerető családban egyszer apa lenni, de jelenleg úgy érzem még örülhetek, hogy pár nőt megdughatok és másik pár nő akar engem a barátjának. Félek hogy józanon túl papucs és emiatt túlságosan nőknek nem tetsző vagyok.

2016. jan. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!