Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ha egy nő udvarol? Nektek udvaroltak már? Nők ti udvaroltattok már férfinek?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer udvarolt, az egyik csaj. Most viccen kívül, belém volt esve, tetszettem neki. Én akkor ezt nem tudtam, pedig a barátnője is mondta. De nem akartam neki, elhinni azt hittem hülyéskedik. Inkább akkor vettem észre, mikkor csókival ajándékozott meg. Nem nagyon akartam akkor tőle, semmit sem. Fél évig udvarolt nekem, mikkor voltunk egy nagyon szép helyen. És oda hívtam, beszélgetünk, simogattam majd megtörtént a csók. Az nap meghívtam, egy fagyira is de mindenáron, az enyémet akarta elnyalogatni. (Ne gondoljatok rosszra.) Ő még az első barátnőm volt, 4-5 éve kb...

2016. jan. 21. 19:25
 1/2 anonim válasza:
Szia en lany vagyok es sohase udvaroltam fiunak es eszembe se jutott meg.. Erdekes szamomra vagy en vagyok regi modi :D
2016. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. És soha nem is fogok. Viszonzom a kedvesseget de bizonyos határokon belül...

19L

2016. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!