Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MÁK kártyával lehet csajozni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MÁK kártyával lehet csajozni? :D

Figyelt kérdés

[link]

Rengeteg most a metrónál a bkv/bkk ellenőr, és nem egyszer láttam már hogy lányokat büntetnek meg a csúnya ellenőrök. :D Na már most, ha oda sétálnék, egy ilyen esetnél és a mákkártyámat mutatnám és mondanám, hogy "ő velem van" és úgy tennék mintha ismerném, az ellenőr nem tudna vele mit kezdeni, és békén hagyná. Elvégre nekem érvényes a kártyám, és +még 1 fő ingyen utazik velem. :) Ez jó nyitás lenne? Ezek után lehetne beszélgetést kezdeményezni, az adott lánnyal? :)


2016. jan. 21. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet. Na de mi van akkor ha, esetleg foglalt a lány? Akkor mondod, héééj te gyere vissza, dobd csak le!
2016. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
He nem vagy neki szimpatikus, akkor tök mindegy.
2016. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem jössz be neki, akkor max örülni fog h valaki kihúzta a szarból, de ne hidd h hálából összejön veled.
2016. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be, nagyképű hatást keltene.
2016. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, kezdheted azzal a beszélgetést, hogy milyen tartós betegség miatt van MÁK kártyád.
2016. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az kicsit olyan lenne, mintha sajnáltatnám magam. :D

Amúgy, ha semmi nem lenne, akkor is jó érzéssel töltene el, hogy 1embernek a zsebébe hagytam 16ezret. :)

2016. jan. 21. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel pasiknak /idős embereknek is segíts a bajban, ha ilyen nagylelkű vagy :D ja értem, szóval csak annak reményében tennéd, hogy hátha összejön a csaj.. erről ennyit.
2016. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 ezer a pótdíj? Ha ezt tudtam volna nem bliccelek a BKVn. Azt hittem olyan 4 ezer körül van.
2016. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem a lányok inkább bevállalnák a 16 ezres büntetést minthogy aztán rájuk szálljon egy gyökér. :D

Amúgy én betiltanám ezt a k*cs*g MÁK kártyás mizériát. Ingyen utazik egész Budapesten és 90% kedvezménnyel mindenhol máshol azért mert mondjuk nem ehet lisztet...

Komolyan, holnap látok egy MÁK kártyást akinek nem lesz személyije valamint látszólag semmi baja és örömmel büntetem meg. :D

2016. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én már 3 éve lejárt mák kártyával utazok és sose szóltak érte :D
2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!