Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öleléssel adott nyakra csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öleléssel adott nyakra csók milyen esetben?

Figyelt kérdés

Férfi részéről,ráadásul spontán.Nem is számítottam rá.

Férfiak, ti milyen esetben adnátok egy nőnek ilyen érzéki nyakra csókot? megjegyzem csupán régi ismerősök...



2016. jan. 21. 22:25
 1/8 RRR ***** válasza:
100%
ha nagyon kívánom
2016. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg:

Bocsi hogy eddig nem vettem észre, azt hogy jól nézel ki?

2016. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Homlok: Atyai érzelmek

Arc : Baráti érzelmek

Száj : Kapcsolati érzelmek

Nyak : Akarlak-kívánkak.

2016. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg akarom (rá akarok élvezni a lányra) beszélgetni a hölgyet. pszt
2016. jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nyakra csók az kopogtatás az emeleten, hogy nyissák ki lent...
2016. jan. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ez olyan esetben,hogy mindketten kapcsolatban vagytok??? Régi ismerősök vagyunk, nagyon szimpatikusak egymásnak, de semmi több.

S akkor hirtelen ez történik?

2016. jan. 22. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak véletlen volt?
2016. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, semmiképp nem volt véletlen.Nem lehet véletlenül átölelni valakit s a nyakába puszilni.Ráadásul annyira érzékien,hogy az erő is kiment a lábamból,de meglepődöttségemben annyira zavarba jöttem,hogy meg se bírtam mozdulni pár mp-ig,aztán levettem a kezeit s eltoltam magamtól.

Pont ma a 3, alkalommal tette ezt. Tényleg csak régi ismerősök vagyunk,nem értem,mi jött rá.

2016. jan. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!