Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek csajok? Srácok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 26 éves csaj vagyok, asrác 25. Olyan problémám van, hogy dec 22-én szakítottam párommal, azóta találkoztam egy sráccal, akit 4 éve ismertem meg. Úgy jutottam eszébe, hogy velem álmodott, bejelölt facebookon, mert azóta új facebookja volt, és taliztunk. Ami azt illeti nagyon bejön nekem a srác és eléggé vonzódom hozzá. Neki is bejöttem már akkor, de ugye volt párom, neki az elég volt h ne hajtson rám. Taliztunk, boroztunk náluk, naggggyon jól elbeszélgettünk. De tényleg elég sokmindenről tudtunk beszélgetni, nem az van h ülünk egymás melett és mosolygunk. Na szóval, aznap este történt egy s más, sosem csináltam azelőtt ilyet, nagyon ideges voltam, de megtörtént, mert nagyon beindultam rá, és hagytam magam. Ez kb 2 hete volt, azóta egyszer találkoztunk, utána taliztunk volna 2x de valamilyen oknál fogva lemondta. Nagyon vonzódom hozzá, ő is hozzám, az elmondása alapján, de nem értem most mi van? Első talit fejfájás miatt mondta le, másodikat meg a tesója miatt. De kondizni menjek el vele, annak örülne. Ma is lett volna egy talink a kondiban, délután meg mentem volna hozzá, de ezt a talit mondta ma le. Nem mondtam neki, de rosszul esett, h másodszor mondja le, így a kondit én mondtam le. Most szerintetek? Mit gondoljak, v most szerintetek mi van? Kijöttem ebből a pasizós gyakorlatomból, nem tudom hogy most mit kellene csinálnom, vagy tennem. Csajok ti mit csinálnátok? Srácok, ti mit gondoltok?

Nem vesz már komolya mert sexeltünk?


2016. jan. 22. 12:37
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:

Én speciel arra gondolok, h talán akkor kellettél volna neki (4 éve), most megkapott, kidobott, azt kalap. A helyedbe, minden rendes nő módjára, bolondítnék még vagy 10 fickót és válogatnék. Ahogy észrevettem ez működőképes dolog, hisz sokan csinálják...

26/F

2016. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

26 éves (nem csaj) nő vagy, de a kérdésed kb egy 16 éves tinilány színvonalát tükrözi...

egyébként pedig megvoltál neki akkor éjjel, aztán viszontlátásra :)

erre mondjuk magadtól is rájöhetnél, hogy az akinek bejössz az minden pillanatot megragad hogy a bugyidban matathasson.

jelen eseteben ennek az ellentéte van, minden pillanatot megragad hogy ne kelljen veled lennie.

2016. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Remélem az első csak ironizált, elég nagy baj lenne, ha a RENDES nők ezt csinálnák. :)

Abban viszont egyetértek, hogy szerintem is valami ilyesmi állhat a háttérben, anno nem kapott meg, most pedig elég gyorsan odaadtad magad, ő pedig úgy vette, hogy teljesítette a maga számára felállított "küldetést", és ennyi. Lehet azzal, hogy ilyen hamar megkapott, leértékelődtél a szemében, amit valahol talán meg is értek, mondjuk volt már hasonló tapasztalatom, és a továbbiak ettől függetlenül alakultak úgy, ahogy.

28/F

2016. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 héttel szakítás után még nagyon korai mással kezdeni és pláne ilyen gyorsan lefeküdni vele. Ha ilyet tennék, akkor reménykednék, hogy ezt soha senki nem fogja megtudni, nagyon szégyellném magam. Nem akarnék többet találkozni a sráccal se, mert biztos lennék benne, hogy többé nem tudna komolyan venni.
2016. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
#3, te hány RENDES nőt láttál sokáig egyedül lenni, szakítás után? Igaz, hogy egyet se? Mindig ott van a körzetbe a következő fickó.
2016. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: ez jogos, de ebbe az is belejátszik, hogy a csajok hamarabb találnak új partnert, nem feltétlen olyanok közül kerülnek ki, akiket már eleve ismertek.
2016. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyukám mikor kellettél akkor nem kaphatott meg.Most felcsinált és ennyi.
2016. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak beled akart romantikazni, mi ebben a bonyolult?? Nem csak a csajoknak van am az h ha jol neznek ki akkor mindig leakaszthatnak vkit, ez a masik nem egyedeinel is elofordulhat :)
2016. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat sztem 4 eve is csak hasonlo romantikazast szeretett volna valszeg. :)
2016. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6 éves kapcsolatból másztam ki, ahol keményen kihasznált az exem. Ez a srác akivel megtörtént a dolog, vele nagyon jól éreztem magam, és nem bántam meg. Ha más szerint elkurvultam, legyen. Ez az egy eset nem jelenti azt h ezután is ezt fogom tenni, és főleg nem azt h most én használom ki majd a pasikat. Már megtehettem volna nem egyel... Normális lánynak tartom magam, aki soha nem csalta meg a párját, rengeteget nélkülöztem, rabszolga sorban éltem exem mellett.

Azért kérdeztem, mert még nem voltam ilyen helyzetben...

2016. jan. 22. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!