Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudtatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudtatok volna?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi, hogy a barátom a munkája miatt sokat utazik és szinte csak hétvégente van itthon. Emiatt legtöbbet itt vagyunk nálunk, de néha azért még az ő szüleihez is elmegyünk.

Ilyenkor persze nagyon várom.

Ma a kedvenc levesét csináltuk, és pizzát is sütöttem mire jön.

Már hazafele tartott, én meg felhívtam,hogy mennyire várom, és hogy mi van itthon, szóltam, hogy ne időzzön sokat otthon, majd eszik itt és a pizza is meleg marad.

Erre közölte, hogy de ő eszik otthon. Mondtam, hogy de minek, mikor itt várom annyi kajával. Mondja, hogy eszik valami levest otthon aztán majd eszik kicsit a pizzámból is.

Nekem elég rosszul esett,hogy itt várom annyi mindennel, és utána meg van programunk is szóval minél hamarabb jön hozzám annál jobb, és ő erősködik, hogy otthon akar enni.

Hirtelen ki is nyomtam a telefont.

Ez csak nekem esik ilyen rosszul ? 19l


2016. jan. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szüleivel is ritkán tud így találkozni.Most beugrott hozzájuk és megevett egy tányér levest én ebbe nem látok semmi problkémát akárhogy is nézem :)) Nekem eszembe nem jutna megharagudni,nem is értem ilyenen hogy lehet :))
2016. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhiszem, hogy ez picit rosszul esik ha én lennék ebben a helyzetben valószínűleg én is szomorú lennék miatta, de így küldő szemlélőként csak annyit tudok mondani, hogy tényleg foglalkozz ezzel amint mondod leginkább nálatok vagytok ha együtt vagytok és biztos, hogy fontos neki az is hogy a szüleivel legyen picit. Meg gondolom a szüleinek is fontos hogy lássák a fiukat. Én külön élek a szüleimtől mert másik városba járok egyetemre csak nagyon ritkán járok haza egy hónapban egyszer kb. Ilyenkor édesanyám folyton megjegyzi hogy keveset lát és jöhetnék gyakrabban. Szóval szerintem bármennyire is esik rosszul nem lehetsz rá mérges mert neki a családja is fontos :)
2016. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam elírtam szóval *tényleg ne foglalkozz vele
2016. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatod, hogy nem csak te szeretnél időt tölteni vele...elhiszem, hogy nagyon várod, de ez elég önző megnyilvánulás volt.


27N

2016. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is elég sértődékeny lány vagyok, de igazából azt megérteném, hogy a szüleit is szeretné látni.

Ne akard kisajátítani.:)

2016. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!