Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes 1 éjszakár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes 1 éjszakára kivenni egy szobát, hogy kettesben lehessünk néha?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elég sivár emiatt, hogy csak az autóban tudunk szexelni, ilyenkor télen meg mégrosszabb, kedvem sincs a hidegben... Én felvetettem az ötletet, hogy pár hetente elmehetnénk szombaton valahová a városban, ahol normális körülmények közt együtt lehetnénk. De barátom nem igazán akar, szerinte pénzkidobás, és semmire nem jó mert másnap reggel korán kell kelni, elhagyni a szállást, ezért szombat este is hamar le kell feküdni stb. Tény hogy alig pár óránk van élvezni a napot, de szerintem akkoris többet ér a melegben lenni, ahol van ágy és fürdő, mint a hideg kocsiban az erdő szélén.
2016. jan. 22. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon nem megoldható egyikőtöknél sem?
2016. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit szóla hozzá a csajszi "hivatalos" pasija? :P
2016. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van. Ki ne dobjátok a pénzt ilyen felesleges dolgokra. Amikor kocsiban, bokorban kényelmetlen, beszéljétek meg, hogy szépen hazamentek és mindegyikötök kielégiti magát. Olcso, praktikus, kielégülés is megvan. Akár telefonon is megbeszélhetitek és találkozni sem kell. Vagy egyeztettek és a naptárba bejelölitek, hogy mikor akartok élvezni egyszerre. Akár egy évvel elöre. Szép dolog a szerelem!
2016. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Airbnb?
2016. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha te hosszútávon ezt el tudod viselni, akkor folytasd ezt a kocsiban szexelős dolgot.

én sokszor dugtam már kocsiban, de csupán csak azért mert olyan csajokkal voltam akik csak kalandok voltak.

a normális barátnőimmel max az elején párszor, de számomra annyira szar kocsiban dugni hogy hosszútávon biztos nem csinálnám.

pár alkalom elmegy, de nem hetek meg hónapok....

2016. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néha érdemes lenne,de a párod smucig.Ketten összedobnátok az árát és lehetnének szebb élményeitek.
2016. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Ez nem lesz egyszerű azért. Egy szoba kibérlése elég borsos.

2016. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!