Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen visszautasítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen visszautasítási forma a nyerő, mi az, amiből nem a nők jönnek ki rosszul?

Figyelt kérdés

Vegyük a saját példámat. Én jelenleg azért utasítok vissza bárkit, mert van barátom. Ez teljesen normális indok, ráadásul senki számára nem sértő. Mégis megkapom érte a magamét rendszeresen. Ha túl korán közlöm, akkor beképzelt vagyok, mert azt hiszem, mindenki fel akar szedni, ha később szólok, akkor hitegettem az illetőt, de a leggyakoribb reakció az az, hogy tovább nyomulnak, rá se tojnak, hogy udvariasan közöltem, hogy van barátom.


Amikor szingli voltam, akkor is probléma volt ezzel. Ha barátot kamuzik az ember, akkor szemét (ezt amúgy nagyon ritkán tettem), ha megmondom a valódi okot, hogy miért utasítom vissza, akkor válogatós vagyok vagy bunkó még akkor is, ha normálisan közöltem, ha pedig passzívan kihátrál az ember, akkor meg sunyi szemét.


Teljesen azt tapasztaltam, hogy semmi se jó.


Várom a tippeket, hogy akkor mégis hogyan kellene akár akkor ha foglalt vagyok, akár szingliként. :)



2016. jan. 24. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért hiszed hogy van erre valami jó megoldás. Ha te lennél egy férfi helyébe te is genyónak látnád aki visszautasít! Mást nem tudsz tenni, nincs kíméletes visszautasítás, csak értelmes felfogás a másik személytől. (ha van)
2016. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem értelmes ember nem tartja genyónak azt, aki visszautasítja. Engem is utasítottak már vissza amúgy.
2016. jan. 24. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Az a probléma, kedves kérdező, hogy a van barátom duma lenne az esetedben a jó, csak éppen a sok idióta hazug liba olyan gyakran puffogtatja ezt a szöveget hülyének nézve a férfiakat, hogy már egyszerűen senki nem hiszi el...
2016. jan. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni azokkal, akik köpködnek. Ha valaki nem tudja elviselni az elutasítást, az az ő baja. Nem a te dolgod. Nehogy már külön bocsánatot kelljen kérni azért, mert van párod, vagy hogy nem tetszik neked valaki.
2016. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen ezért is írtam hogy van a másik személynek értelmes felfogása vagy nincs, de a legtöbb embernek nem nagyon van és sértésnek fogja fel a visszautasítást, ezért írtam hogy "genyónak" néznek. Na most értsd jól, nem azt mondom hogy az vagy!
2016. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Olyat még nem találtak ki, így is úgy is boszorkányüldözés a vége :D
2016. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalataim szerint így is-úgy is veszítesz, még örülhetsz, ha nem lesz aggresszív...
2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!