Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene a véleményévvel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene a véleményévvel?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint, nem érzi magát lelkileg biztonságba. Szerinte, sokszor nem érzi hogy szeretem. Pedig tényleg szeretem! Szerinte az a oka, hogy nem csinálunk közös programokat. Az is hogy anno kedves voltam, most meg sokszor bunkó.


Szexnél is van olyan, hogy mondja hogy na, mikkor nézünk már filmet?(Párszor fordult elő.)Beszéltem vele erről, azt mondta hogy azt beszéltünk meg hogy filmezünk, és kicsit rosszul esik neki, hogy nem így van. Azt is mondta, hogy nem avval van a baj, hogy nem kívánja. Mert ha nem kívánná, akkor nem akarná. Azt mondta, akarja hogy mikkor találkozunk szexeljünk. (Sokat találkozunk.) Csak legyenek közös programok, mint régen. Szerinte ezek miatt, megy el a kedve tőle.


Az tényleg igaz, hogy filmezés előtt szexelünk. És kevés idő marad mindig, a filmre ezért van hogy végig sem tudjuk nézni.


Amit mostanában csinálunk, a szex,fekvés,tévénézés.


90%-ban csak szexelünk, ebből sokat beszélünk/beszélgetünk. A többi az fekvés, tévézés és néha sétálunk egyet. Neki hiányzik, a kutya sétáltatás stb...


Meg próbálok vele, több közös programot tervezni. De azt nem tudom, hogyan miként érhetnél el, hogy lelkileg biztonságba legyen. Szoktam-rá gondolni, ünnepekkor és van hogy spontán is. Mondom hogy szeretem, bókolok , megdicsérem stb... Még valami lenne, tényleg ez miatt mondja szex közben, hogy mikkor tévézünk? Vagy simán nem kívánja?



2016. jan. 24. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Azta! :D
2016. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem abból áll hogy állandóan csak szexeltek...
2016. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szoktam rá gondolni ünnepekkor."


Ez a mondat nagyon gáz és sokat elárul rólad.

2016. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Tudom és én érzem, magamat hibásnak. Mert ő elakart menni, de én mindig azt mondtam, hogy nincs kedvem. Elvittem a kapcsolatunkat teljesen, a szexualitás felé. Pedig előtte, sokat csavarogtunk egyet. Igaz itt is szexeltünk sokat. De legalább voltak közös programok. El lustultam az utóbbi időkbe.
2016. jan. 24. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan mástol kérdezed meg,hogy barátnöd kivánja,kerdezd neg tőle,persze ,hogy kivanja,de mások nem látnak be a barátnőd fejébe:)
2016. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Ott van hogy spontás is. Mi ilyenkor szoktunk, leginkább ajándékozni a másiknak. De ez nem azt jelenti, hogy csak úgy nem. Egy rajzzal, virággal vagy bármivel.
2016. jan. 24. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez a barátnőd szeretet nyelve
2016. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan változtass, ha nem akarsz egyedül maradni. Nagyon nem is kellene udvarolni a barátnődnek, csak elhívni őt ide-oda, mondani neki hogy mellettem mindig ilyen dolga lenne, meg nekem a fontosabb a közös programok, mint a szex és a lány 1-2 héten belül szakítana veled. Gondolkozz ezen.
2016. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hazudni,hanem csinálni közösprogramit,egy idö után unalmas ha csak negy fal között vagytok.
2016. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!