Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A volt párommal 1 hónapja mentünk szét 3év kapcsolat után, nem vesztünk össze, csak szimplán eleresztettük egymás kezét. Tegnap jön fel hozzám egyik közös ismerősünk és mondja nekem, hogy az Exemet azzal a férfival látta együtt akivel anno nagyon csúnyán összekülönböztünk, még bíróságra is jártunk miatta hónapokig. Közös üzlet volt, megpróbált átvágni, de végül nem sikerült neki...pedig még aláírást is hamisított, és még sorolhatnám. Azt hittem rosszul hallok....mondom nem hiszem el. Tudom, hogy hol dolgozik az exem, hát felkerestem és azonnal rátértem a lényegre.....nem tagadta a dolgot. Egyszerűen nem tudtam megszólalni, ez olyan volt mintha szó szerint hátba lőttek volna. nem balhéztam, csak visszaültem a kocsiba és elhajtottam. Tudom, hogy nem vagyunk együtt, de ez az ember az ellenségem.....rosszabb minta hátam közepén lévő pattanás. Azzal nyugatatom magam, hogy az exem nem akar nekem ártani, de isten tudja csak mi motiválja ezt a szemét alakot....

2016. jan. 26. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem lep meg hogy pár nap és kb. máris mással van a csaj. Ez gyakori. Nekem volt exem aki más ágyából írta meg konkrétan a szakítást (mókás, mi?) az pedig hogy a főellenséged szerezte meg... Az alakot az hogy Téged megalázzon, exed meg nő... Befolyáolható, hajlékony, nem túl eszes.
2016. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnáld le az ha ennyire idióta hogy egy ilyen emberrel összejön.
2016. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!