Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi vészhelyzet, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vészhelyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy 40-es, török pasiba (21 vagyok), aki lehet, hogy bi (elég gyanús, bár tudja fene), és mivel elég diszkrét a magánéletével kapcsolatban, csak nemrég jöttem rá, hogy kapcsolata van.

2016. jan. 27. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha kapcsolatban van, semmit.

De mivel manapság mindenki tojik mások kapcsolatára: max. szerelmet vallhatsz neki, aztán majd ő dönt.

2016. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezer méteres távolságot tartanék tőle, úgy tennék, mintha nem is létezne. El fog múlni!!

Az egy dolog, ha valaki diszkrét, de az nem tisztességes, akiről a munkahelyén nem tudják, hogy foglalt, vagy pláne házas. Gondolom nem akarja rontani az ismerkedési esélyeit.


Ne járasd le magad a munkahelyeden egy ilyen alak miatt, mert később akár az is lehet a vége, hogy kénytelen vagy felmondani.


Mindegy, mi kezdődik el és hogyan, sokak szemében te lennél a b...ös kis ku..va, aki ráakaszkodott, és elszedte a másiktól.


Amúgy nővel vagy pasival van együtt? :D

2016. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nővel van együtt, de keringtek róla pletykák... Temperamentumos, érzelmes, érzékeny, közvetlen férfi. Egyedi mozgáskultúrával..

Azt nem tagadom, hogy kujon, és hogy szexisten(nek látszik), de alapból diszkrét a magánéletével kapcsolatban, nagyon közel kell kerülni hozzá, hogy megemlítse a magán dolgait. Ha rányomulok, nagy eséllyel közölte volna azért mi a helyzet, vagy finoman elutasít,bár bizos nem lehetek benne. Szerencsére még az előtt tudomásomra jutott a dolog, hogy hülyét csináltam volna magamból.

Tudom, hogy a legjobb javaslat a hátraarc és futás amíg ki nem fogyok a szuszból... De hiába a józan ész, már belezúgtam. Nem akarom tönkretenni a kapcsolatát, de elfelejteni sem tudom.

Arra gondoltam, megpróbálhatnám a barátságot vele... De... Nem is tudom.

2016. jan. 27. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Török? Az már majdnem olyan, mint egy migráns. Nem félsz a nemi betegségektől?
2016. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem gerjedek a migránsokra, többségében a török pasik sem jönnek be (minimális kivétellel). Ő mégis tetszik, pedig ránézésre összetéveszthetetlenül török, enyhén egzotikus vonásokkal. Talán az fogott meg benne, hogy európai pasik közül is a sötét hajú, világos szemű, markáns vonásúak jönnek be, ő ennek a török "verziója", hogy úgy mondjam.

Hogy a nemi betegségektől félek-e? Persze, de azt magyar pasitól is kaphatok.

2016. jan. 27. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes a felesége (vagy valamelyik nöje), ezért kell neki egy friss punci. Még az sem kizárt, hogy a fiúknak sem állna ellen - neki csak a szex a fontos ! Szerintem azonnal szakíts vele !
2016. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nem jártam vele. Épp bepróbálkoztam volna, de még azelőtt kiderült mi a helyzet.
2016. jan. 30. 02:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok török diákom van, - hát más világ, nagyon.

Szóval, ha maradnátok szimpla dugásnál - ő biztosan annál marad (és ezzel te jól jársz), akkor hát, ahogy gondolod.

De azt írod, belezúgtál, az meg sok bajhoz fog még vezetni

2016. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elözö beírással !
2016. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe, kérdező, hogy az ő kultúrájukban Allah akaratából a nő egyenlő az állattal. Ürítkezésre, utódnemzésre, meg a férfi kényelmének kiszolgálásra jó csak. Valóban erre vágysz? A guminő szerepére?
2016. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!