Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Férfiak! Ha a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak! Ha a pároddal sétálsz, és beszólogatnak nektek durva arcok, erre elfutna a párod akkor arra hogyan reagálnál? Szakítanál a pároddal? Kérdőre vonnád? Megbocsájtanád?

Figyelt kérdés

Otthagyja a fiút amúgy a csaj. És ez este történt sötétben.


Fordított felállásban pár perce tettek ki egy ilyen kérdést. Kíváncsi lennék, hogy így is ugyanolyan elítélendőnek tartja a legtöbb ember ezt a viselkedést (az elfutást), vagy sem?


2016. jan. 27. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

fusson, addig lerendezem az abortuszmaradékokat :D

aztán odakiáltanám neki, hogy "let me take a selfie!"

2016. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, hogy nőként válaszolok, de válaszoltam az előző kérdésre, és le szeretném írni ide, hogy soha nem tenném ezt meg a párommal. Még akkor sem, ha leszúrnak azok a durva arcok, ha nem futok el. Szerintem egy nőtől is undorító, elítélendő lenne, ha elfutna. Mit képzel az ilyen, hogy a férfi egy boxzsák, vagy egy pajzs?
2016. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2:


Örülök, hogy van ilyen gondolkodású nő is, de sajnos szerintem a legtöbben nem így gondolják, hanem úgy, hogy a férfinak meg kell védenie a nőt, de ha a nő elfut, az nem baj.

2016. jan. 27. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel nő így megértem, fusson is el, ne essen baja, én meg addig a "durva" arcokkal dumálgatok mi a probléma. Nem lovagiasság ez, de ha férfiről van szó akkor az nem fut el. Vagy max együtt futunk el, de akkor meg olyan nyuszis a sztori...23F
2016. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy én 2x akkora vagyok mint ő, és én vagyok a férfi, nem jogosítja fel arra, hogy cserbenhagyjon, és úgy érezze nekem kell feláldoznom akár az életemet is az ő védelme érdekében...

Miért, azért mert kisebb, vagy mert ő a gyengébbik nem? Szóban legalább meg kell védenie, le kell beszélnie, mindent meg kell tennie értem ha szeret.

Kölcsönösen védjük egymást, mindenki olyan eszközzel és olyan erővel amivel képes, ez nem jogosítja fel arra, hogy cserbenhagyjon mert kisebb termetű!

2016. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Lány vagyok és a 2. hozzászólóval teljesen egyetértek. Ha a szerelmemet valaki bántani akarná, ahhoz nekem is lenne egy-két öklöm és tudom elég rendesen ütni...
2016. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy neveltek hogy megfutamodjak bármi elől. Ha a barátnőm így látja jól akkor ő fusson.:)
2016. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég komoly baj van, ha valaki 1-2 beszólás miatt elszalad


A barátom már állt mögém ijedtében, ha forró lenne a talaj a lába alatt, el is futna. Kettônk közül én vagyok a bátrabb, de ez sose zavart igazán. Ôrülök, hogy sose keveredtem olyan helyzetbe, hogy mást vagy magamat meg kellett volna védenem. Sok esélyem se lenne a 159 centimmel.

2016. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felköpnék a levegőbe, aláállnék, hogy ilyen nővel jártam eddig?
2016. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%
A barátomat sose hagynám ott egy ilyen helyzetben mert szeretem. Aki szereti a párját nem hagyja ott a bajban akár nő akár férfi
2016. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!