Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható ez? 22l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható ez? 22l

Figyelt kérdés

Jó ideje összefutok egy sráccal itt-ott. Röpke pillanat az egész, de mivel akár többször is heti szinten, megfigyeltem ezt+azt. Látszik, hogy nem túl tapasztalt, inkább félénk.


Tehát. Látom rajta, hogy ideges, feszült, ha meglát, de figyel közben. Úgy köszön, mint egy jónevelt kisiskolás. Ha megpillant messzebbről, látom, hogy néz, szemmelt tart. Olyan is előfordult, hogy álltam egyedül, ő pedig arra jött. Rám nézett, és csak nézett, meg nézett. Egyenesen a szemembe, én is az övébe. Ezt jó hosszasan. De ilyen sokszor előfordult. Mármint az, hogy csak néztünk egymás szemébe. Köszönésnél is felveszi a szemkontaktust. Viszont. Amikor beültem a barátnőimmel egy bárba, ahol ő a haverjaival volt, persze ez teljesen véletlen alakult így, úgy viselkedett, mint aki fél(?) Kicsit úgy tűnt, hogy nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel, azzal, hogy ott vagyok, csupán karnyújtásnyira. Mint akin nyomás van. Rajtakaptam, hogy néz, én is néztem őt, oda-oda pillant rám olykor, viszont emellett az is feltűnt, hogy görcsösen, zavartan viselkedik. Ha kb. 2 méterre állt, lesütötte a szemét, csak akkor nézett, ha messzebb állt, de akkor is úgy, mint aki ideges. Direkt kerülte a szemkontaktust, olyan "kislányos" zavartságban volt(?) Egyszer gondoltam, hogy odaszólok neki valamit. Kértem valamit az asztalukról. Elég férfias hangja van, mert hallottam ugyebár, ahogy a haverjaival beszélgetett azelőtt, lazán, de ahogy válaszolt nekem, más volt a hangja is. Olyan kis félve, akár egy "nyuszi", úgy válaszolt, igazából, mint egy kisfiú. Ketten állt az egyik haverjával, megfordultam feléjük. Beszélgettek. Ahogy látta, hogy nézem, lesütötte a szemét és úgy állt, mint egy leszidott gyerek, aki rosszat csinált, vagy akivel nem is tudom, hogy mi is van...


Ezt most tudjam be szimpla félénkségnek? Ez nem túlzás? Véleményetek? Miért lehet ilyen "esetlen"?


2016. jan. 27. 21:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
Valóban lehet hogy fèlènk, probalj te valamit ha tetszik neked mert valószìnű ha rajta múlik akkor csak a bámulás marad
2016. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem neki annyira nagyon még nem volt dolga lánnyal (sőt, lehet, hogy egyáltalán nem). Ezért ilyen félénk, esetlen, feszült, görcsös. Tetszel neki, ez nem kérdés, de rengeteg félelme van:

- Fél, hogyha kezdeményez, visszautasítod, és végleg le kell rólad mondania

- Fél, hogy beégeti előtted magát

- Fél, hogy ...

És így tovább. Ezek miatt ő nem fog nálad kezdeményezni, ez holtbiztos. Itt jön a nagy kérdés, hogy te milyennek látod őt? Tetszik neked? Szeretnéd megismerni? Mert ha igen, akkor neked kell kezdeményezned és elhívnod valahová (például sétálni egy szép hófödte helyen). Olyan helyet válassz, ahol kevés ember van. Nyílt lapokkal játssz, mindig mondd ki, mi van, mert a jelzésekből nem fog érteni (meg amúgy se vagy jelzőlámpa, hogy jelezz). Mondd el neki hogy régóta látod, hogy néz téged, mondd el neki, hogy te milyennek látod őt és hogy szeretnél tőle többet is (már ha tényleg szeretnél). Az őszinteség oldja legjobba a feszültséget, akármilyen hihetetlen. Fogd meg a kezét, akár meg is puszilhatod már az első alkalommal, de ne lepődj meg, ha randi végén a csókot még neked kell kezdeményezned.


Good luck.


22/F

2016. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 RRR ***** válasza:

nagyon félénk

fél,hogy elront valamit

nem is reméli,hogy lehet valami is


bátorítsd ezerrel

2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

lehet h lelkileg, mentálisan eléggé megviselt, megtört, félénk, határozatlan személyiség...


Az ilyenek néha ijesztőek is tudnak lenni :/

Próbálj meg kezdeményezni te, de ha az ismerkedésnél is nagyon feszült, fura inkább távolodj el tőle, de úgy h ne bántsd meg!

2016. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Bejössz neki,csak gátlásos,légy te a görcsoldója.

A bárban azért lehetett feszültebb,mert ott meg lett volna a lehetősége rád repülni,ott kicsit könnyebb ismerkedni,mint egy buszmegállóban.

Bejön a srác?

Akkor hajrá,lépj!;)

2016. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat. :) Ment a zöld!


Tudjátok mi már egyszer beszéltünk, csak neten. Nagyon aranyos, udvarias srác, olyan cuki volt velem. Kisfiús ártatlansággal megspékelve. Viszont ezután történt, ez a báros eset, mikor is kiült az arcára a "jaj anyám, most mi van?" kifejezés. Tehát úgy jött ki, hogy hiába beszélgettünk egy jót, még flörtölt is, de személyesen mégis félt? Szomorú...

2016. jan. 27. 21:31
 7/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nehezen fog változni :/

Tipikusan neten keresztül megy neki a dolog... de élőben totál félős... visszahúzódó... az a baj h szerintem a túl udvarias, túl kisfiús aranyosság is emiatt van, h lemaradt kicsit a szociális és szerelmi-szexuális fejlődésben a srác.... ami nem jó jel , valami oka mindig van.

2016. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Tudjátok mi már egyszer beszéltünk, csak neten."

Az internet személytelen. Nem látott, nem hallotta a te hangodat, csak egy sor 0-t meg 1-est látott, amit a gép nagyon okos módon szöveggé alakított neki. Szóval ne ebből indulj ki.

2016. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pedig helyes srác, főként rendes, ami manapság ritkaság. Jó, semmit sem vehetek biztosra, lehet igazából nem kisangyal. Szerintem sok lánynak tetszik amúgy, naguon soknak... Nekem is szimpatikus, hogy nem egy nagyszájú, beképzelt tahó, hanem látszik, hogy az pont az ellenkezője. Sőt, ő maga s szereti az ilyen embereket. Legalábbis ez jött le nekem.
2016. jan. 27. 21:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egy kérdés van: Mit fogsz tenni?
2016. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!