Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokás a lány szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás a lány szüleinek bemutatkozós ajándékot vinni? Kis falu konzervativ anyuka (50 körüli)

Figyelt kérdés

Szokás e még elsö találkozóra valamit vinni? Régebbi kapcsolataimban volt egyszer példa arra, hogy exem régi barátjánál elment vitt a családnak lekvárt vagy pálinkát (gGönci lány volt) és az apuka elég furcsán fogadta, egy flegma megjegyzés tett. Amikor én voltam ennél a lánynál nem vittem semmit, de anyukájával véletlen találkoztam előtte ( a történetet jóval később mesélte el) viszont amikor voltam náluk küldött nekünk anyukámnak jobban mondva lekvárt, házi zakuszkát... Bár anya meg úgy vette, hiába a családnak küldték mégis az az enyém. Szóval vigyek valamit és ki mit javasol

30 f



#illem #barátnö szülei
2016. jan. 29. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Vigyél nekik két bödön disznózsírt, 5 cerbona szeletet, egy tubus ketchupot, 3 lángost, meg egy kiló krumplit.
2016. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
komolytalanságod csak gyorsaságod mulja felül
2016. jan. 29. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Virág és egy üveg ital elég. (N)
2016. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell vinni semmit nekik.
2016. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj te is zakuszkat az mindig finom :D. Amugy ha viszel ajándékot baj nem lehet csak ne ugy látszódjon hogy benyalnal. ;)
2016. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell lekvár meg ilyesmi, 1 doboz csoki meg 1 üveg bor, ha csak nincs vlm egyedi ötleted ami tuti h tetszene nekik, erről meg is kérdezheted a bnőd.. 25/F
2016. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen körülmények között ismerkedtek meg. Pl. ha csak beugrasz öt percre (én jobban szeretem úgy szervezni, hogy először csak így ismerjék meg a szüleim a fiút, mert akkor kevésbé terhelő pszichésen), akkor nem szükséges. Ha szertartásosan meghívnak egy vacsorára, akkor érdemes lehet egy üveg bort vagy sütit/csokit vinni. Azt sem azért, mert a barátnőd szülei, hanem, mert vendégségbe mész.

Valószínűleg nem múlik rajta semmi, hogy viszel-e valamit vagy nem (elég kevés olyan család van szerintem, aki ezt tradicionálisan elvárja).

De kérdezd meg a barátnődet, ő jobban ismeri a szüleit.

2016. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Làtom a lekvàr ütött :)) Göncön az terem meg na meg a krumpli de kilo burgonya mégis gàzosabb lett volna:))). Baràtnöm szerényen nem kell semmi, de tapasztalat pl Főnökasszonyom megtiltotta hogy sznapjàn legyen valami, csokortól mégis az egekben volt
2016. jan. 30. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!