Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok mit csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok mit csináltatok amikor beleszeretettek egy független nőbe/férfiba?

Figyelt kérdés
Hogyan fojtottátok el az érzéseket, ha sokat taliztatok azzal akibe beleszeretettek? Pl. Munka miatt.
2016. jan. 30. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Először flörtöltem vele. Nagyszerű érzés volt boldoggá tenni azzal, hogy felfigyelek rá, és még ennél is jobb volt, hogy egy ilyen fiatal lány észrevett, nem mintha a többiek nem utánam epekedtek volna, de benne volt valami... más. A szemünk állandóan egymásra tévedt, de ez senkinek sem tűnt fel. Produkáltam is néha neki magamat, mikor láttam, hogy figyel, imádtam, mikor elpirult, egészen vörös lett. Aztán meghívtam néhány kávéra. Kilestem hogyan issza, hogy másnap lenyűgözzem. Mondanom kellett volna valamit, de képtelen voltam, mert annyira meglepett az arcán a kedvesség, ami csak akkor jelent meg rajta, amikor velem volt.

Aztán egyik napról a másikra kétségbe estem. Azt hazudtam neki, hogy félreértett, csak kedves voltam vele. Olyannyira megbántottam, hogy azóta nem nézett a szemembe. Azóta vége a közös munkának, de minden nap eszembe jut. Szeretem a feleségem, így volt a helyes, de nem telik el úgy nap, hogy mikor egyedül vagyok, és a kezembe kerül a telefon, ne gondoljak arra, hogy felhívjam, vagy zenét hallgatva ne jutna eszembe, ahogy táncoltunk, pedig azt teljes mértékben komolyan vettük. És mégis... Nem tudom hogyan játszhatnám ki, hogy dolgozhassak vele mégegyszer.

2016. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43/F
2016. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos, hogy el kell fojtani, főleg, ha viszonozza. Nem gondolnám, hogy a szerelmet el kell fojtani, mint egy bűnös dolgot. Megszokásból együtt maradni valakivel, miközben más után epekedsz, az a bűn, becsapod magad és a házastársad és nagy fájdalmat okozol mindkettőnek meg magadnak.
2016. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, elég éretlen és szomorú dolog, ha valaki egy múló szeszély miatt elhagyja a hosszú távú párját...
2017. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!