Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond lenne ha írnék neki? 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lenne ha írnék neki? 17L

Figyelt kérdés
Szal a helyzet az, hogy beteg vagyok 10 napja. A srác, aki udvarol nekem 5 hónapja az első naptól fogva írt nekem SMS-t, sokat és jót dumcsiztunk. :) De 3.5 napja nem írt... Semmi "életjel" a részéről. Gond lenne ha én írnék neki? Nem szeretném hogy úgy érezze, "rá akarok esni" és azt se szeretném hogy azt higyje, "én akarom meghódítani!"(mert szerintem ez az ő dolga). Bár mondjuk nem is lenne gond, ha valami kis ürüggyel írnék neki, nem? :)
2010. márc. 28. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Gond lenne, de szerintem ezt te is pontosan tudod, így a kérdés is értelmetlen...


19L

2010. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
írj rá!!!semmi baj nem lehet belőle!!
2010. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gond ha írnál neki? Egy SMS miatt nem gondolnám hogy te akarnál meghódítani... inkább örülnék hogy eszedbe jutottam. Jóllehet, az ő dolga hogy meghódítson, de ez nem jelenti azt, hogy neked semmiféle aktivitást nem kell mutatnod. A kapcsolat kettőtökről szól, mindkettőtök dolga a fenntartása.


17/F

2010. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne hülyítsd már!
2010. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán írhatsz neki! Biztos örülne. Azt nem hiszem, hogy pár nap alatt elfelejtett volna, hisz hónapok óta udvarolt neked. Egy próbát megér. lehet , hogy azért nem jelentkezett eddig, mert nem akart zavarni - hisz beteg vagy.
2010. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5 hónapja hagyod csórit udvarolgatni??? te nem vagy százas..ne csodálkozz rajta ha eccer abbahagyja (amugy sztem valamelyik része amit irtál nem fedi a valóságot). Ha meg igaz amiket írsz, akkor húzz bele h őszintébbek legyetek, mer ez igy nagyon felszines. ez egy sms. én nem értem az ilyen lányokat. Ha eccer szeretnél irni neki, akkor irj. mé lenne gond, ha te is megmoccansz?? 17 éves vagy, nőj fel! ajj, főba*ódtam. Ettől függetlenül gyógyulj meg mihamarabb
2010. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21:28


Biztos, hogy nem felejtett el, én is így gondolom! :) Bár amit mondtál, hogy "nem akar zavarni", nem hiszem, mert amikor megkérdezte hogy "Zavarlak-e azzal hogy írok?", azt mondtam írjon bátran amikor csak szeretne! Én szívesen fogadtam a bókokat tőle, jól estek! :) Ezért lenne jó, ha megint írna, mert ha ő ír abból gond nem lehet biztosan, elvégre a fiútól ez nem lenne szokatlan dolog(hogy ő közeledik és kezdeményez). :(

2010. márc. 28. 21:36
 8/9 A kérdező kommentje:

21:32


Nyugi, 5 hónapja nem 100%-osan szivatom! :D Kb két hónapja kezdett el közeledni, az első 3-ban ismerkedtünk meg, semmi se volt köztünk. Szal igazándiból 2 hónapja udvaról.

2010. márc. 28. 21:38
 9/9 anonim válasza:
mintha olvastam egy ilyet,csak a fiú részéről. Ott a fiú írta,h a lány beteg,aki tetszik neki...Ha ti vagytok azok,akkor nyugodtan írj rá,mert kölcsönös a dolog:)
2010. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!