Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy bejövök -e egy csajnak?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó , hogy nemtudom jól nézek-e ki , pontosabban önbizalomhiányom van ... ezért nem is nagyon tudom megállapítani , hogy bejövök -e gy csajnak.

175 cm magas vok , szőke , zselézett haj , boxolok , úszok.

Csak hölgyek véleményét várom ,esetleg képet is tudok küldeni vélemény miatt ;)


2010. márc. 28. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudjuk megmondani,hogy Neki bejössze-e..tudod mindnekinek más tetszik
2010. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

uristen :D

attól még h jol nézel ki lehet neki pont nem jössz be hisz mindenkinek más tetszik... -.-" :D

2010. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
korod?
2010. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20
2010. márc. 28. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
képet, és akkor megmondjuk ^^
2010. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden csajnak más az ízlése..hidd el ha itt mondja valamelyik csaj hogy jól nézel ki akkor sem lesz több önbizalmad...önbizalmat magadból meríthetsz úgy hogy bemeséled magadnak mekkora ász vagy....

Mikor nekem voltak ilyen gondjaim ezt tettem és bejött;)

2010. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nos, nekem elsőre nagyon aranyos vagy :) Rögtön az jutott eszembe, hogy hmm megnézném felsőruházat nélkül is ;) Miért nincs önbizalmad?

18/L

2010. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából elég gyakran kapok hölgyektől pozitiv visszajelzést , utcán is elég gyakran mosolyognak rám , ilyenkor van önbizalmam , de utána mindig van valami , amiután megint semmi önbizalom.Nemtudom megmondani miért van ez.

Egyébként akad felsőruházat nélküli kép is ;)

2010. márc. 28. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg? ^^
2010. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bezony ,de akár te is mutathatnál magadról egy képet ;)
2010. márc. 28. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!