Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy a kép alapján nem jött az adott személy, de élőben nagyon is?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen többször is 33f
2016. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran.
2016. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kép csalóka lehet, de ennyire még nem különbözött a valóságtól. Én még nem jártam így.
2016. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem különbözött a valóságtól, csak éppen egy kép sosem mondott sokat. A vonzalom mindig személyes közelségben alakul ki nálam és sokszor nem is azonnal.
2016. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindig beszélgetés előzte meg a találkozást, a kép csak arra kellett, hogy megismerjük egymást. Ha valakivel nem volt meg az összhang online, az élőben sem változott. Sőt, nekem inkább az a tapasztalatom, hogy élőben még kevésbé volt meg.
2016. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kép alapján nem lehet messzemenő következtetést levonni.
2016. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!