Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a barátom csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátom csak a hátam mögött mer bejelentkezni a facebookjára?

Figyelt kérdés
Igazából,ez másoknál normális,hogy privát,de nálam nem.Sőt,úgy érzem nem jogos,hogy ezt teszi velem,mert neki van hozzáférése az én dolgaimhoz A-Z-ig.A mai párkapcsolatokban szerintem ez fontos,mert itt kezdődik a bizalom.És én ez miatt nem tudok benne bízni,hiába szeretnék,nem megy...ez a icipici ok csak(ami engem tökre felhúz).Vajon van okom az aggodalomra?

2016. febr. 5. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A mai kapcsolatokban a facebooknál kezdődik a bizalom?

Nem érzed ezt kicsit sem szürreálisnak?

2016. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,ha ő tudta volna a jelszavam pár éve,rájött volna,hogy megcsaltam..Na még mindig szürreális? :) Talán én is ebben a cipőben járok most
2016. febr. 5. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp más facebook fiókja kell, az enyémet megkaphatod, és nézegetheted.
2016. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre szürreálisabb. :) nem kívánom kommentálni a dolgot, mert éppen elég a saját életem, de ha nem lennr, biztos a tiéteket nézném popcornnal a kezemben. :)
2016. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Jól van kérdező, ha te ezzel akarod igazolni, ám legyen

Én konkrétan leszarom a barátnőm facebookját és nem is akarom tudni a jelszavait.

Ha meg akar csalni, azt megteheti, sőt felőlem tényleg félre is dughat, ha úgy érzi ez kell neki, csak csinálja kulturáltan és vigyázva.

Na most mondd meg! Mi aztán nem tudnánk mihez kezdeni egymással, vagyis el tudom képzelni a féltékenységi rohamaidat, de az biztos, hogy te lennél közülünk a bizonytalan és én lennék mégis, aki kirakja a másikat, mert az elviselhetetlen volt.

2016. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked még nem való kapcsolat, játssz, meg nyomkodd a mobilod mint a többi tini, naphosszat fészbúkon posztolgatva... az való neked. Nem kapcsolat.
2016. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"ha ő tudta volna a jelszavam pár éve,rájött volna,hogy megcsaltam.." - Meg is érdemelted volna...
2016. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, a bizalom nem itt kezdődik, de ezt valószínűleg képtelen vagy felfogni. Nem csoda, hogy egyre gyakoribbak az elba szott pákapcsolatok.
2016. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En tudom az osszes jelszavat viszont sosem csekkolom se a feszbukjat se a meljeit se semmit,mmert semmi kozom hozza. Szegeny full IT analfabeta es neha engem ker meg h allitsak be ezt vagy azt, gyorsan megcsinalom, de sosem nezek korul mert szimplan nem erdekel, az o dolga.


Ha valaki meg akar csalni az ugyis megcsal feszbuk vagy nem feszbuk, de a bizalomnak semmi koze a szamitastechnikahoz.

2016. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nővérem ilyen idióta, hogy a barátja mobilját túrja állandóan. :)) Kapcsolatgyilkos. Ki nem szarja le a fészbukot?! A hülyék.
2016. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!