Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 6. 01:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyik romantikus filmből szedett klisé a másik után. Kicsit sem igaz.


Mellesleg nem is ír jól a pasas, nem értem, miért erőlteti a blogolást.

2016. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A nők körül minden esetben van egy úgynevezett pasifelhő."

Oké, rám nézve már itt hatalmas baromság az egész, igen, nő vagyok. Imádom, amikor megkeseredett, csak másokra mutogatni képes szűzfijúcskák akarják jobban tudni nálam, hogy milyen a szerelmi életem, mi alapján választok párt, és hogyan bánok a férfiakkal úgy általánosságban.

2016. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
totálisan! a nőknek kétféle férfi kell akivel sexelnek meg akit pincsi kutyának használnak! na én ezért nem barátkozok nőkkel nem leszek senki lelki szemetes vödre ...
2016. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igaz,ez van a mai világban sajnos... :/

24/F

2016. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Nem mintha annyira hiányolná a társaságod bármiféle nőnemű lény is :D
2016. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!