Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az első gondolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az első gondolatotok, mikor megtudnátok hogy életetek első, nagy szerelme megházasodik?

Figyelt kérdés
Biztos vannak olyanok akik még reménykedtek picit abban,hátha egyszer még együtt lehetnek,még akkor is ha az illetőnek van valakije.Viszont ha már házasok lesznek az a kicsi remény is elveszik.
2016. febr. 8. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az volt az első gondolatom, hogy hála Istennek!
2016. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Majd kiábrándul idővel a párjából, nem fenékig tejfel az.
2016. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose gondolkodtam ezen
2016. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nézz utána a válási arányoknak és rá fogsz jönni, a remény akkor sem hal meg, ha megházasodik.. nem mondom, hogy nem nagy lépés a házasság, mert az, de ugyanugy végződhet katasztrofálisan, mint egy párkapcsolat..100 házasságra 60 válás jut, sőt. volt olyan év, hogy 64 meg 67 jutott. és a 100 házasságban benne vannak az ujraházasodottak is, igy még rosszabb az arány, sokan abbol a 100p párbol már nem elsőre állnak oltárnál. szoval ha nagyon akarod és nem hal ki a remény meg az érzés és teszel érte,akár lehetsz egyszer még te is a második házastársa :)


a pénz hajtása,a mindennapi gondok, a munkahelyi stressz, a gyerekvállalás elég gyorsan kiölik a romantikát és a szépséget egy házasságbol. az eleje szép a házasságnak, mint minden kapcsolatnak, de ez is mulando. pár év és nem biztos, hogy fenékig tejfel lesz az életük. lehet, neked egyedül jobb, mint nekik párban. pláne ha már van gyerek, jön a társas magány, a szürke mindennapok, a másik megunása. együtt lakva és gyereknevelés mellett elég gyorsan eljön ez az időszak..

2016. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon izgatna a dolog. Bármennyire is szerettem valakit korábban, már visszaemlékeznem is nehéz magára az érzésre, hiszen a férjem pont azért lett a férjem, mert ő az "igazi". Úgyhogy a korábbiak, bármekkora nagy szerelem is volt, nyugodtan házasodhatnak, engem hidegen hagy
2016. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sosem érdekelt

ha ő lett volna az igazi akkor velem van de mivel nem ő volt az így mással van

2016. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az jó és elgondolkodtató is, biztos, hogy vagyunk így egy páran.

A 2-essel értek egyet + még azt is hozzágondolom, hogy nálam biztos nem szerette jobban egy nős sem, s nem is biztos, hogy érezni fogja majd a következőknél ezt ...

2016. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első nagy, de plátói szerelmem alapból házas volt. (Nem színész vagy énekes, de annál csak egy fokkal komolyabb.) Az első nagy, "kézzel fogható" szerelmem is alapból házas volt.

Most már én is házas vagyok.


Nem hogy nem reménykedek, de nem is érdekel.

2016. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Megtörtént. Örültem neki.
2016. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!