Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen unalmas némelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen unalmas némelyik lány facebookon?

Figyelt kérdés
Akár hányszor írok nekik facen mindig csak ilyen 1-2 szavas válaszok jönnek vissza. "Értem,Na az jó,Uu az nem jó,Jobbulást,Ok,Semmi". Olyan unalmasak már ezek,egy kicsit lehetnének kreatívabbak is. Megkérdezem tőlük hogy mizu,mi újság? "Semmi,ott?" Valamelyik csaj egy egyszerű mondatot nem bír összerakni,én meg sorokat írok nekik.

2016. febr. 9. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert nem érdekled.
2016. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

A mizu és a mi újság az hány szó?


Egyébként a facebook az olcsó ringyók gyülekezete.


Komolyan. Menj tumblr-re vagy twitterre vagy Instagramra (az se a legjobb)


De a facebookot felejtsd el szerintem.

2016. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért van, mert leszarnak téged. Hidd el, akivel akarnak, azzal jókat beszélgetnek.
2016. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Kezdjük ott, hogy a mizu-val aztán te sem vagy túl kreatív. A másik meg az, hogy teljesen közömbös vagy a számukra, ezért aztán nem is törik magukat, hogy kreatív válaszokat adjanak neked. :)
2016. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is így tapasztalom de szerintem nem érdekled őket azért van így
2016. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Vedd eszre,h nem kivancsi rad! Ne akaszkodj mar ennyire! Ha valakit erdekelsz,akkor alig varja,h irjon,megkerdezze mi van veled,elmeselje a vele tortenteket az adott nap! Ne irkalj ezeknek a lanyoknak. H nem erted fel eddig esszel,h nem kivancsiak rad? Ez annyira nyilvanvalo
2016. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam van olyan lány, aki facebookon ugyanígy válaszolgat, élőben viszont órákig tudunk folyamatosan beszélni, ráadásul ő beszél többet. Ki érti a nőket? :)
2016. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek azok a buta, flegma p.csák, akikkel nem érdemes foglalkozni. Nyilván van olyan, aki tényleg azért nem válaszol rendesen, mert nem érdekled, de pl. nekem sok olyan tapasztalatom volt, hogy a csaj írt rám, és akkor sem volt képes érdemben megnyilvánulni, pedig egy dumagép vagyok.
2016. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőség állhat fenn:

1.Nem érdekled

2.Szimplán tényleg unalmas és kész

3.Te vagy unalmas, te kérdezel olyan unalmasan, hogy arra csak ugyanilyen semmitmondóan tud válaszolni a szerencsétlen lány.


Lényegében végül is tökmindegy, mert akivel csak ilyen sablonbeszélgetések alakulnak ki, azzal nem valószínű, hogy sok dolgotok lesz egymással a jövőben.

2016. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy nincs ideje a napi 16 facebook üzenetre válaszolni. Engem is mindig ezzel szekálnak (főleg a szüleim, a többiek nem mernek), ha meg van időm utazás közben, akkor telefonálok inkább. Amúgy meg nem is tudom mindenkiről, hogy hol találkoztunk (éljenek az egyetemi órák), ilyenkor még idegesítőbb belőni, hogy oké, ennek akkor mit kéne írni.
2016. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!