Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos fiúk melyik tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos fiúk melyik tetszene jobban?

Figyelt kérdés
Ha barátnőtök szintén egy kicsit izmos lenne,vagy inkább nem legyen izmos.
2016. febr. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen az, és az sem baj, ha van rajta egy kis husi. Tudom, hogy sokan nem értenek egyet, de számomra az nem nőies, ha valaki látványosan ki van dolgozva. A nőiesség mást jelent :)
2016. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak leszek izmos, de nekem nagyon bejön, ha a lányon is van izom. Amennyit csak akar :)
2016. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg úgy nézz ki, ahogy jól érzed magad.. Engem sosem érdekelt, hogy a férfiaknak tetszik-e vagy sem, én úgy érzem magam jól, hogy izmos vagyok, nincs rajtam sok husi. Remélem azt a maradékot is sikerült ledolgozni magamról.


Egyébként hozzáteszem..panasz még nem volt rám..

2016. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán számít. Persze ne legyen amorf, de ugyanannyira tud tetszeni mindkét típus. Persze a szélsőségektől eltekintve.


24/F

2016. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőknél természetből fakadóan több a zsír mint az izomszövet a férfiakhoz képest, úgyhogy inkább ne legyen izmos de legyen mit fogni rajta.
2016. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

inkább nem legyen izmos.

:D

2016. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!