Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval bármily meglepő egy férfival kapcsolatos kérdést szeretnék feltenni nektek. Nevezzük Z-nek. Z-vel kiskorunk óta ismerjünk egymást, mindketten táncolunk szintén kis korunk óta egy helyen. Régen sokat beszélgettünk és úgymond randiztunk is egy kis ideig de egy féltékenységi rohamom miatt véget ért a folytatás :)) Igen kicsik voltunk...

Azóta is járunk táncolni, viszont időközben nekem volt egy 3 éves kapcsolatom, neki pedig barátnője másfél évig.

Mostanában ismét nagyon elkezdtem felé vonzódni. Két probléma is van: az egyik, hogy a fiú abszolút nincs tisztában azzal hogy mennyire jó pasi, meg hogy lányok sokasága oda van érte, abszolút "nem veszi észre a lányokat körülötte" és keveset beszél, nem nyit lányok felé (pedig okos, vicces, vonzó és jóképű). A másik, hogy nem régi értesüléseim szerint barátság extrákkal kapcsolatban van az exével(gondolom ez jó neki, mert szükségletei kielégítődnek és nincs dráma)

Pár lányt szokott csupán felkérni, de én mindig azok között vagyok, szoktunk nevetni is, de nem nyílik meg. Senkiről nem tudok akinek megnyílt volna, talán esetleg az ex barátnőjének...

Szerintetek van miért próbálkoznom? Ha nyitok felé az vajon segít neki hogy meg tudjon nyílni vagy inkább eltaszítom ezzel?

Mit tegyek?

21/L és a fiú 20/L



2016. febr. 10. 00:59
 1/3 A kérdező kommentje:

*20/F

Bocsássatok meg a hibámért,kissé fáradt vagyok

2016. febr. 10. 01:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem vesz tudomást a csajokról, mert barátság extrákkal kapcsolatban van az exével, magyarul szexelnek, ha rájön a kangörcs, elköteleződés nélkül.

Ennek ellenére azt mondom, tegyél vele egy próbát, hátha. Inkább bánd meg azt, hogy megpróbáltad (persze szurkolok hogy ne így legyen), mint hogy azon agyalj még ki tudja meddig, hogy mi lett volna, ha.

2016. febr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát erről tudnék mesélni.....

Gondolom társastáncról van szó. Ismerem ezt az iparágat és el kell keserítselek....szerintem rosszul látod a helyzetet. A srác tisztában van azzal ,hogy bejön a csajoknak és szándékosan nem akar komolyabb kapcsolatot, mert nem akar elköteleződni. Sok Nő veszi körül és ezt élvezi, pontosan tudja, hogy jó abban amit csinál. Ha éppen szexre van szüksége, akkor nem akar visszautasítást meg indokokat,ahhoz megy akit már ismer, akiről tudja, hogy jó partner számára....pontosan tudja mit csinál.

A régi ismeretségetek folytán nem hiszem, hogy a srác közeledni fog hozzád, mert barátként tekint Rád, tisztel és értékel, de csak mint barátot!!!!

Mit tudsz azért tenni, hogy potens legyél számára? Akkor tudsz kikerülni a barát zónából, ha felhívod a figyelmét, vagyis kezdeményezel....ezzel viszont azt is kockáztatod, hogy visszautasít, esetleg eltávolodik Tőled.

38F

2016. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!